Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 68 Магістратура в Міжнародна економіка 2023

68 Магістратура Програми в Міжнародна економіка 2023

Огляд

З досягненнями в інформаційних та транспортних технологій за останні кілька десятиліть, товарів і послуг Перетинаючи кордони швидше і більш ефективно, ніж будь-коли раніше. Це стає все більш важко передбачати зміни в ринках, викликаної цієї діяльності. Ось чому високорозвинені аналітичні навички тих, з Майстром в галузі міжнародної економіки необхідні в уряді та промисловості.

Що таке Майстер в галузі міжнародної економіки? Це вчений ступінь, що покращує розуміння економічної діяльності, безпосередньо пов'язаних з міжнародною торгівлею. Крім того, він розвиває теоретичне розуміння мікро- та макроекономіки, щоб знайти шляхи вирішення проблем, пов'язаних з переміщенням товарів через географічні та політичні кордони. Теми навчання включають торговельну політику, оподаткування і курсів валют. Деякі програми також забезпечують курсову, пов'язані з економічним розвитком і впливу торгівля має на країнах з економікою, що розвивається.

Випускники оснащені аналітичних навичок і здібностей, щоб оцінити умови ринку і рекомендації з питань політики. Ці студенти мають більше, ніж просто просунутих здібностей до критичного мислення. Вони також озброєні теоретичної та історичної знань з питань міжнародної торгівлі. Вони здатні забезпечити всебічний аналіз проблем. Студенти вчаться використовувати програмні засоби для збору та оцінки наборів даних. Багато програм також поліпшити навички спілкування за рахунок використання сучасних написання та презентації проектів.

Вартість Master в галузі міжнародної економіки змінюється. Студенти повинні звернутися в приймальне відділення в обраній ними установи для отримання докладної інформації про збори і навчання.

Випускники часто знайти роботу в державних або комерційних секторів. Науково-дослідні позиції та аналітика робочих місць є загальними. Міжнародні компанії цінують навички та здібності цих випускників, і можна знайти роботу за кордоном.Уряди повинні ці студенти, щоб оцінити вплив тарифів, квот і торговельних угод. Багато з цих програм підготовки студентів шукати більш високий рівень освіти, а деякі з них можуть в кінцевому підсумку знайти роботу в якості професора в університетах коледжу.

Важливо почати дослідження можливості якомога швидше. Хоча багато хто воліє відвідувати традиційному стилі університет, онлайн курсові також доступні для тих, з плануванням або географічних труднощів. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Економічні дослідження
  • Економіка
  • Міжнародна економіка
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (68)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання