Keystone logo

36 Магістратура Програми в Загальні дослідження Міждисциплінарні дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Загальні дослідження
 • Міждисциплінарні дослідження
Сфери навчання
 • Загальні дослідження (36)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Загальні дослідження Міждисциплінарні дослідження

  Магістр має ступінь післядипломної освіти, отриманий лише один раз, коли людина закінчила ступінь бакалаврату. Магістерські програми зазвичай тривають два роки для завершення, на додаток до чотирьох або більше років, необхідних для завершення програми бакалавра.

  Що таке майстер у міждисциплінарних дослідженнях? Майстер в цій галузі прагне підготувати людей до того, щоб вони стали лідерами та професіоналами, які зосереджують свою увагу на покращенні життя мігрантів та біженців у всьому світі. Курси, запропоновані в цій програмі, можуть полягати у навчанні учнів про численні проблеми, з якими стикаються ці групи людей, і підготувати їх до милосердя, швидкого та професійного здійснення інноваційних рішень для глобальних криз.

  Особи, які успішно виконують цю програму, можуть мати значні переваги, включаючи, але не обмежуючись здатністю до розуму, діяти з співчуттям та мислити за межі власних потреб. Сильні міркування є цінними в більшості сфер діяльності, і співчуття та альтруїзм можуть сприяти зміцненню всіх сфер свого життя.

  Вартість цієї конкретної програми варіюється і залежить від кількох факторів. Тривалість навчання, місце розташування університету та те, чи пропонуються курси переважно в режимі онлайн або офлайн, можуть відігравати певну роль у кінцевій ціні.

  Випускники цієї програми мають потенціал для здійснення багатьох захоплюючих кар'єрних можливостей. Особи, які мають ступінь у цій галузі, як правило, користуються такими процвітаючими кар'єрами, як політичні діячі для місцевих, державних та національних органів влади; захисники для громадськості та тих, кому менше пощастило; благодійники та соціальні працівники. Багато хто може знайти роботу у державних установах, неприбуткових організаціях та благодійних фондах. Однак, через наміри, які випускники, як правило, володіють, можливості в інших сферах також можуть виявляти себе.

  Багато вищих навчальних закладів пропонують ступінь у міждисциплінарних дослідженнях, але там, де вони навчаються, в кінцевому підсумку залежить від їх розташування та графіку. Інтернет-курси пропонують гнучку, зручну для багатьох. Щоб дізнатись більше, знайдіть вашу програму нижче та зв'яжіться безпосередньо з офісом в'їзду школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.