Keystone logo

33 Магістратура Програми в Журналістика та засоби масової інформації Медіа Мультимедіа 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Журналістика та засоби масової інформації
  • Медіа
  • Мультимедіа
Сфери навчання
  • Журналістика та засоби масової інформації (33)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Журналістика та засоби масової інформації Медіа Мультимедіа

Після отримання ступеня бакалавра, можна вибрати ступінь магістра, який є першим рівнем аспірантури до докторантури. Це для тих, хто шукає більш високий рівень знань у конкретному предметі або сфері інтересів.

Що таке майстер в мультимедіа? Залежно від фокусу програми ступінь готує студентів до кар'єри в галузі дизайну, комунікації або обчислювальної техніки. Загальною темою є необхідність розуміння нових інформаційних технологій та ефективного спілкування ідей та повідомлень через середовище. Дизайн курсових робіт може включати в себе рекламу, редагування відео, цифровий маркетинг та управління соціальними медіа. Курси комунікацій можуть включати журналістику, маркетинг, рекламу та аудіовізуальні комунікації. Обчислення може охоплювати бізнес, комп'ютерну інженерію, 3D-моделювання та розробку веб-контенту.

Вчені, які проводять навчання для магістра в галузі мультимедіа, дізнаються про Інтернет та нові медіа-технології, а також необхідний контент, зокрема відео, аудіо та анімацію. Вони також навчаються використовувати програмне забезпечення для редагування звуку, зображень або коду та отримання знань, необхідних для роботи з мультимедійним бізнесом.

Витрати на освіту будуть різними, залежно від того, який заклад і яка країна вона розташована. Програми зазвичай тривають від одного до трьох років. Очікувані студенти повинні провести ретельне дослідження потенційних навчальних програм перед поданням заявки.

Програма "Майстер мультимедіа" готує студентів, які займаються проектуванням кар'єри, у створенні продуктів, таких як електронні носії, ігри та освітні ресурси. Деякі можливості кар'єри включають в себе комп'ютерний ігровий дизайнер, аніматор, візуалізатор даних, графічний дизайнер руху, дизайнер мовлення та веб-дизайнер. Вибір кар'єри комунікації може включати журналіста, маркетингові комунікації, професійні реклами або аудіовізуальні комунікатори. Ролі, пов'язані з обчисленнями, можуть включати цифровий маркетолог, інженер-программист, системний інженер, вчений-дані або розробник ігор.

Магістр мультимедійних програм доступний у різних навчальних закладах у всьому світі, як на кампусі, так і в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.