Keystone logo

13 Магістратура Програми в Виконавські види мистецтва Музика Музичний бізнес 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Виконавські види мистецтва
  • Музика
  • Музичний бізнес
Сфери навчання
  • Виконавські види мистецтва (13)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Виконавські види мистецтва Музика Музичний бізнес

Ступінь магістра - це, як правило, програма від одного до трьох років, яка готує студента до просування в професійній кар'єрі або можливості вступити до докторської програми. Це ступінь післядипломної освіти має бакалавр, як правило, у суміжній області.

Що таке майстер музичного бізнесу? Вона зосереджена на знаннях та досвіді, необхідних для досягнення успіху в музичній індустрії. Під час цієї програми студент навчається, як застосовувати бізнес-практику та принципи, включаючи маркетинг, фінанси та лідерство. Публікація, ліцензування, реклама, надходження та фінансування музикантів та авторських прав - це критичні аспекти, необхідні для успіху в музичній індустрії. Випускник також може навчитися проводити он-лайнові та фізичні маркетингові кампанії та генерувати досвід фанатів для максимального враження музиканта.

Індивід може вибрати ступінь програми музичного бізнесу з різних причин. Курсова робота навчає таким навичкам, як облік, маркетинг та інформаційні технології, що є життєво важливими в багатьох галузях, що сприяє підвищенню мобільності в галузі.

Багато закладів пропонують вищу освіту в музичному бізнесі, і є окремі аспекти, унікальні для цієї програми. Вартість, вартість навчання та зарахування залежать від різних витрат, і це ускладнює підрахунок вартості. Завдяки ретельному вивченню варіантів, студент може забезпечити, щоб програма відповідає освітнім та фінансовим вимогам.

Глобальні компанії з розваг шукають кваліфікованих фахівців для заповнення позицій у різноманітних професійних середовищах. Спонсорські координатори, цифрові маркетологи, торгові представники, фахівці із зв'язків з громадськістю та фахівці з розвитку музики та талантів - це лише деякі з доступних зараз відкриттів. Можливості включають робочі місця на телебаченні, радіо та онлайн-медіа, і багато хто з них можуть включати подорожі для акцій та концертів.

Музичні бізнес-програми доступні на міжнародному рівні. Багато навчальних закладів пропонують онлайн-варіанти, щоб полегшити для тих, хто потребує гнучкості у графіку та місце розташування. Щоб зробити перший крок до успішної кар'єри в музичній індустрії, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.