Keystone logo

19 Магістратура Програми в Виконавські види мистецтва Музика Музикознавство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Виконавські види мистецтва
  • Музика
  • Музикознавство
Сфери навчання
  • Виконавські види мистецтва (19)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Виконавські види мистецтва Музика Музикознавство

Музикознавство це наука, яка вивчає музику на високому академічному рівні. Вона має багато визначень, які мають різні сфери: від вузького розуміння Музикознавство як вивчення історії музики західної культури широкої сфери музикознавства будучи глибоким і всебічне вивчення музики, де дослідження проводяться на багатьох рівнях. З майстер в області музикознавства, студенти мають можливість спеціалізуватися в області, яка знаходиться в їх інтереси і таланти.

Деякі з дисциплін, які допомагають у комплексному вивченні музики культурології та семіотики, етнології та культурної антропології, психології, неврології, і навіть математика може допомогти в скороченні до суті музики. Вивчення різних аспектів у Майстер в області музикознавства програма може посадити студента в традиційних областях музичної теорії, аналізу і твору музики.Але інші можливі результати застосування різних методів до вивчення музики може бути міждисциплінарних досліджень, у тому числі лінгвістики, літератури, театру, образотворчого мистецтва, релігії, а також психології, створення широкого спектру варіантів кар'єри для випускників Майстер в області музикознавства програм .

Як бачите, існує безліч способів застосувати знання, яка приходить разом з музикою, а також інформацію про майстер в області музикознавства програм нижче, допоможуть вам визначити ваші конкретні переваги. Don 'т соромтеся натиснути на майстер в області музикознавства програми вам подобається, і зв'язатися з відповідним людиною в школі, відправивши "Запит додаткової інформації " форму!