Keystone logo

94 Магістратура Програми в Виконавські види мистецтва Музика Музикування 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Виконавські види мистецтва
  • Музика
  • Музикування
Сфери навчання
  • Виконавські види мистецтва (94)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Виконавські види мистецтва Музика Музикування

Майстер музичної творчості готує студентів до різноманітних кар'єри в музичній індустрії шляхом викладання теорії та техніки музики, а також надає студентам можливість практикувати свої навички в хорових та оркестних режимах.

&nbsp

Що таке Майстер музичної продуктивності? Майстер музичної продуктивності - це програма, яка викладає студентську теорію музики, сольний репертуар та виступу, педагогіку, дикцію та музичну підготовку стосовно окремої галузі навчання. Студенти можуть вибрати з різноманітних виконавських майстерень, у тому числі гобоя, голосу, віолончелі, кларнета, французького рогу, фаготу, тубу, труби, альта, арфу, гобоя, контрабаса, органу, фортепіано та ін. Студенти можуть працювати над різноманітними варіантами кар'єри в музичній сфері.

&nbsp

Студенти, які проходять магістерську програму в галузі музичної діяльності, отримують від навчання належні навички, які дозволяють їм грамотно займатися професійною кар'єрою в музичній індустрії. Після успішного завершення програми студенти будуть оснащені навичками та впевненістю, що вони повинні мати успіх у музичній індустрії.

&nbsp

Вартість майстерної музичної продуктивності суттєво відрізняється залежно від індивідуальної установи, а також країни, на якій вона заснована. Студенти можуть розраховувати на виконання програми протягом двох-п'яти років, залежно від того, чи є вони студентами повного дня або неповного робочого дня.

&nbsp

Майстер музичної продуктивності дозволяє студентам шукати можливості кар'єри в багатьох різних сферах, в тому числі: освіта, музична діяльність, особисте вокальне тренінг, композиція, управління мистецтвом, аудіо-видання, співавтор піаніст, акустик, концертмейстер, авторський консультант, лірик і диригент. Студенти, які хочуть продовжувати кар'єру в музичній індустрії, отримають більший успіх після закінчення ступеня магістра в галузі музичної діяльності.

&nbsp

Майстер музичної діяльності може відкрити багато можливостей для різноманітних кар'єри, пов'язаних із музикою. Якщо ви хочете продовжити програму Master in Music Performance, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.