Keystone logo

10 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Архівна справа Наука про музеї Музеєзнавство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Архівна справа
  • Наука про музеї
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (10)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Архівна справа Наука про музеї Музеєзнавство

Майстер 'и ступінь курс навчання, що дозволяє студентам брати свою освіту в даній області до рівня, що перевищує те, що можна в коледжі. Студенти, зацікавлені в проведенні вищу освіту, щоб побудувати успішну кар'єру часто вирішують поступити в майстер 'и освітніх програм.

Що таке Майстер в Музеї досліджень? Цей курс навчання особливо привабливим для студентів пристрасних про історію і досвід музею, бо курсові надмірно зосереджений на цих елементах. Хоча кожна програма унікальна, більшість шкіл вимагають курси в історії, антропології та виставкова дизайну. Мета полягає в тому, щоб підготувати студентів для вимогливих кар'єру працюючи в музеях, так організаційні та управлінські навички також підкреслив він.

Одним з ключових користь для завершення майстер 'и ступінь в галузі музеєзнавства є рівень знань це освіта забезпечує. Студенти добре розбираються як в теорії і практиці ведення успішного музей.Хоча це дуже спеціалізований набір навичок, велика частина досвіду застосовно також і до інших областей і завдань.

Вартість отримання магістра в Музеї досліджень змінюється, тому що кожна програма має дещо інший навчання. Для того, щоб отримати краще уявлення за вартістю надходження в даній програмі, зверніться школи 'и Приймальна комісія.

Майстер 'и в музейних досліджень безпосередньо піддається багатьох професій, які роблять можливим музеї. До них відносяться кураторів, директорів музеїв, гідів та експонати дизайнерів. Після завершення свого шляху вивчення, випускники повністю готові, щоб почати працювати, панчіх і підтримку музеїв. Музеї режисери постійно напоготові для свіжих і амбітних випускників цих програм, щоб заповнити плями на своїх співробітників.

Студенти, які зацікавлені в галузі музеєзнавства, рекомендується застосовувати.Наша база даних містить багато шкіл, які пропонують магістра в програмах музеєзнавства, і може допомогти вам звузити список кандидатів. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.