Keystone logo

1 Магістратура Програми в Дослідження навколишнього середовища Морські науки 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження навколишнього середовища
 • Морські науки
Сфери навчання
 • Дослідження навколишнього середовища (1)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Popular study format

  Popular locations

  Магістратура Програми в Дослідження навколишнього середовища Морські науки

  Морські дослідження вивчають світові океани, їхні екосистеми та різноманітні форми життя, які їх населяють. Маючи ступінь у цій галузі, ви відіграватимете важливу роль у розумінні впливу морського середовища на кліматичну систему Землі, раціональному управлінні морськими ресурсами та захисті океанів нашої планети.

  Програма ступеня «Морські дослідження» пропонує широкий спектр тем, пов’язаних з морським середовищем. Основні предмети в навчальній програмі зазвичай включають морську біологію, океанографію, морську екологію та охорону природи. Студенти також мають можливість глибше зануритися в такі спеціалізовані теми, як морська геологія, аквакультура, морська біотехнологія та морська політика.

  Випускники програми Marie Studies можуть вивчати кілька різних кар'єр. Уявіть себе морським біологом? Ви можете проводити дослідження морських організмів, місць їх існування та ролі в екосистемі. Або, можливо, ви б віддали перевагу бути океанографом, досліджуючи фізичні, хімічні та геологічні аспекти океану. Інші цікаві можливості включають такі ролі, як морський охоронець, менеджер прибережної зони та екологічний консультант. Крім того, ступінь морських досліджень може слугувати сходинкою для подальшого вивчення суміжних галузей, таких як наука про навколишнє середовище, морська політика або морські технології.

  Чи готові ви розпочати захист і збереження нашого морського середовища? Настав час зробити рішучий крок і дослідити програми морських досліджень.

  Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.