Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 21 Магістратура в Морське управління 2023

21 Магістратура Програми в Морське управління 2023

Огляд

Майстер 's ступеня є показником того, що студент придбав глибокі знання про свою вибраній галузі дослідження. Цей ступінь призначена бути зароблено після отримання ступеня бакалавра 'и, і, як правило, вимагає близько двох років, щоб закінчити.

Отже, що таке майстер в галузі управління морським? Це поле дослідження включає в себе керівництво, напрямок і управління в морських умовах. Студенти можуть дізнатися все про доставку, видобутку ресурсів, рибальства та інших галузей промисловості. Вони можуть охоплювати комерційні, правові, практичні та фінансові аспекти транспортної галузі, а також запобігання нещасним випадкам та управління ризиками. Деякі програми також мають справу з основами ведення бізнесу, допомагаючи студентам стати ефективними лідерами в своїй обраній галузі.

Ті, хто переслідує програми управління морськими часто отримати ряд переваг від цього.З одного боку, прагнення до ступеня магістра може допомогти студентам дізнатися ключові навички, такі як критичне мислення, рішення проблем і комунікація. З іншого боку, ці програми можуть забезпечити базу знань в поглибленому, які можуть стати в нагоді протягом морської кар'єри.

Вартість ступеня в цій області може залежати від цілого ряду різних факторів. Ретельні фінансові дослідження повинні проводитися до реєстрації в будь-якій установі. Деякі фактори, які слід брати до уваги матеріальні ціни, збори, загальна плата за навчання, подорожі і чи вартості життя.

Студенти, які закінчили ступінь управління морської можуть бути в змозі працювати в широкому діапазоні можливих ролей. Вони могли б стати адміністраторами, планувальники, менеджери, консультанти, аналітики або для судноплавних компаній та інших організацій в морській галузі. Вони також можуть стати морськими фахівцями у великих корпораціях. Деякі випускники навіть вирішили почати свій власний бізнес.

зацікавлений в проведенні майстер в галузі управління морським Ви? Наша база даних може допомогти вам почати роботу. Просто знайдіть для вашої програми нижче, і безпосередньо зв'язатися з приймальною комісією школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження в галузі управління
 • Морське управління
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (21)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання