Keystone logo

20 Магістратура Програми в Інженерні дослідження Машинобудування Морське машинобудування 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Інженерні дослідження
  • Машинобудування
  • Морське машинобудування
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (20)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Інженерні дослідження Машинобудування Морське машинобудування

Багато хто з магістерських програм часто проводять після магістерських програм, пропонуючи гнучке планування, щоб студенти могли балансувати життя та кар'єру в процесі навчання. Студенти зазвичай отримують свої ступені з одного до чотирьох років навчання, хоча деякі програми можуть мати обмеження часу на університет на тривалість.

Що таке майстер в морській інженерії? Майстер в галузі морської інженерії призначений, щоб дозволити студентам продовжувати свою інженерну кар'єру з присвячених і цілеспрямованих досліджень з найбільш актуальних технологій і тем у галузі. Студенти, як правило, вивчають принципи інженерних концепцій, що мають відношення до сучасних морських технологій, а також вивчають політику, історію, законність та соціальні конвенції, які продовжують формувати цю сферу сьогодні. На додаток до отримання сильної теоретичної підготовки студенти можуть отримати практичний досвід через стажування та проектні навчальні програми, які заохочують інновації, одночасно покращуючи дослідження та обчислювальні навички.

Студенти, які закінчили навчання в цій інженерній спеціальності, отримують міцні наукові підручники, навчаються працювати з відповідними галузевими програмними та технічними засобами, а також розробляють добре розуміння екологічних проблем, пов'язаних з морською технікою. Ці навички можуть привести студентів до кар'єрного росту та виконання посад у всьому світі.

Створення фіскального плану для коледжу може бути складним без правильної інформації. Студенти повинні звертатися до своїх програм, що цікавлять вас, щоб отримати детальну інформацію про розклад заробітної плати, очікувані витрати на проживання та інші фінансові дані.

Особи, які мають інженерну освіту, зазвичай користуються великим попитом, і це вдвічі вірно для тих, хто має спеціальність, наприклад, морське машинобудування. Студенти можуть займатися кар'єрою з будь-якої точки світу та знайти роботу у державних установах, великих корпораціях та дослідницьких фірмах - просто назвати декілька. За межами становлення морського інженера, студенти можуть також володіти титулами, такими як інженер порту, інженер судноплавства, морський науковий співробітник, морський архітектор, інженерний консультант та інженер проекту морського будівництва.

Майстер в галузі морської інженерії може забезпечити завантаження можливостей, незалежно від того, чи відвідуєте ви з комфортом у вашому домі або шукаєте заняття на кампусі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.