Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 26 Магістратура в Морська інженерія 2023/2024

26 Магістратура Програми в Морська інженерія 2023/2024

Огляд

Багато людей зацікавлені в човнах і кораблях. Деякі захоплюються силою могутнього нафтового танкера. Інші приходять від рибальського або транспортній галузі. Проте інші зацікавлені в інших видах морських споруд, таких як нафтові вишки. Багато переслідувати цей інтерес, заробляючи ступінь магістра в галузі морської інженерії і тим самим отримати реєстраційні дані для кар'єри в морській галузі.

Що таке Майстер в морській інженерії? Часто це вчений ступінь є продовженням програми бакалавра в галузі морської інженерії або суміжних ступеня. Вона включає в себе поглиблене вивчення у всіх аспектах, пов'язаних з океаном техніки, у тому числі проектування суден для вітру і хвиль стресу, виборі матеріалів, щоб протистояти корозійної природи морської води, і задоволення державних потреб і правила для стикування і океан Подорож.

Морські інженерні фахівці ключових співробітників у галузі проектування та обслуговування великих океанських суден та інших морських споруд.Випускники відіграють важливу роль у морській галузі, і ступінь магістра в галузі морської інженерії дає людям можливість брати участь у цій ключовій області.

Витрати на морської інженерної програми широко варіюватися залежно від навчального закладу. Витрати лежать в основному в навчанні, хоча деякі програми залучення які у реальної верфі діяльності. Кандидати можуть очікувати магістерської програми в кілька років.

Багато випускників працюють в суднобудівної промисловості. Морський інжиніринг поєднання електричного і механічного інжинірингу. Деякі випускники працюють на проектуванні, розробці та обслуговування водних мотоциклів двигунів і пов'язаних з ними бортових систем. Інші стають морські архітектори, пов'язана з реальною конструкції корабля, приділяючи особливу увагу силової установки, рульового управління і розподілу електроенергії. Ця програма кваліфікує випускників для участі у низці важливих виробничих завдань.

Програми для магістра в галузі морського машинобудування доступні по колу організацій по всьому світу. Деякі програми дозволяють студентам завершити більшу частину або всі їх курсових онлайн. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Інженерні дослідження
  • Морська інженерія
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (26)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання