Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 11 Магістратура в Молекулярна біонаука 2023

11 Магістратура Програми в Молекулярна біонаука 2023

Огляд

Магістр наук в аспірантурі ступінь, що вимагає два роки невпинної навчання для студентів, щоб отримати. Для того, щоб почати програму магістра, студенти повинні спочатку заробили ступінь бакалавра у відповідній області. Заробляючи ступінь магістра є зобов'язання, це той, який може окупитися з точки зору можливостей для кар'єрного зростання в майбутньому.

Що таке магістра в галузі молекулярної Bioscience? Ця передова освітня програма надає студентам освіту поглибленим в галузі молекулярної біології, біохімії, клітинної біології, генетики, мікробіології та фізіології. Студенти вивчають, як використовувати наукові методи обчислень, щоб краще зрозуміти зміни і мутації клітин, і як ці мутації можуть бути використані для вивчення захворювань на молекулярному рівні. Студенти також вивчають, як зробити ліки більш ефективним використанням тих же методів.

Вчені, які отримують ступінь магістра в галузі молекулярної Bioscience мають можливість отримати знання, необхідні для створення нових інновацій в своїй області.Ці студенти також закінчити з навичками, необхідними для роботи в якості вчених і дослідників, які можуть допомогти зробити їх дуже бажаними для роботодавців.

Вартість заробити магістр часто залежить від коледжу або університету, а також здібностей студента, щоб завершити свою ступінь за часом. Студенти повинні говорити зі школами, які цікавлять їх отримати більш детальну інформацію про вартість очікування.

З високим рівнем освіти, випускники з магістра в галузі молекулярної Bioscience часто висококваліфікованим для кар'єри в області наукових досліджень, збереження дикої природи і природи, благодійні організації, екологічного консалтингу, фармакології, екотуризм і альтернативних енергетичних ініціатив. Випускники можуть вибрати для роботи в якості викладачів коледжу, екологічних досліджень, патологів, судово-медичної експертизи дослідників і фармацевтичних розробників. Деякі студенти також можуть вибрати для подальшого вивчення біологічних наук і продовжити свою освіту в гонитві за кандидатом.

Деякі школи пропонують онлайн і дистанційна освіта класів, щоб учасники програми можуть заробити ступінь їх таким чином, що працює з їх насиченим життям. Якщо ви хочете, щоб почати заробляти на магістра в галузі молекулярної Bioscience сьогодні, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Науки про життя
  • Молекулярна біологія
  • Молекулярна біонаука
Сфери навчання
  • Науки про життя (11)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання