Keystone logo

272 Магістратура Програми в Мистецтвознавство Мистецтва 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Мистецтвознавство
  • Мистецтва
Сфери навчання
  • Мистецтвознавство (272)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Мистецтвознавство Мистецтва

Магістерська ступінь - це просунута академічна ступінь, надана особам, які ефективно завершують жорсткий курс навчання в конкретній галузі або галузі. Більшість магістерських програм займає близько двох років, щоб завершити і будувати на основі знань, отриманих у відповідній програмі бакалавра.

Що таке майстер мистецтвознавства? Цей комплексний курс навчання призначений для тих, хто хоче розширити свої знання з історії мистецтва, культурної критики, гуманітарних наук, теорії засобів масової інформації та асортименту суміжних тем. Учасники програми "Магістр мистецтв" будуть практикувати витвори мистецтва в асортименті форм і засобів, а також братимуть участь у безлічі практичних заходів, пов'язаних з практикою музею та місцем мистецтва в сучасному та історичному суспільстві. Додаткові області навчання в програмі "Майстер мистецтвознавства" загалом включають в себе загальні практики музею, кураторські дослідження та огляд критичних і творчих підручників та методів письма.

Успішні випускники магістерських програм вивчення мистецтв мають можливість брати участь у різноманітних ролях у широкому асортименті областей, пов'язаних з мистецтвом, і часто їх наймати, і вони можуть накачувати більше грошей, ніж їх однолітки без високих ступенів мистецтвознавства.

Вартість отримання магістра мистецтвознавства змінюється залежно від ряду факторів, серед яких - тривалість програми, географічний регіон, за який вона береться, і загальний престиж програми та школи, що пропонують її.

Студенти, які успішно закінчили програму "Магістр наук про мистецтво", часто знаходять роботу як арт-дилери, куратори музеїв та кураторські фахівці, фотографів, графічних дизайнерів, вчителів мистецтва або в різних цифрових та мультимедійних місцях.

Якщо магістр мистецтвознавців звучить прямо під вашою вулицею, скористайтеся великим каталогом програм Masterstudies та використовуйте провідну форму, щоб знайти те, що найкраще відповідає вашим потребам. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.