Keystone logo

22 Магістратура Програми в Педагогіка Дослідження освіти Методології досліджень 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Педагогіка
  • Дослідження освіти
  • Методології досліджень
Сфери навчання
  • Педагогіка (22)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Педагогіка Дослідження освіти Методології досліджень

Майстерність може бути отримана в більшості областей. Допуск до програми зазвичай залежить від ступеня бакалавра. Студенти зазвичай повинні проходити від 32 до 60 кредитних годин навчання.

Що таке майстер методології дослідження? Ці програми, як правило, підкреслюють широкий спектр методів дослідження, як кількісних, так і якісних. Студенти, зацікавлені в зарахуванні до дослідницьких методологій магістерської програми, як правило, мають сильний досвід досліджень. Багато студентів вважають, що це чудовий крок для подальшого навчання в докторантурі. Індивіди можуть виявити, що вони проводять курси, такі як методи дослідження в соціальних науках, введення в освітню статистику та введення в лінійні моделі. Студенти часто проходять навчання з вимірювань, статистичних методів та дизайну досліджень.

Випускники, як правило, набувають багато переказних навичок. Вони можуть навчитися керувати проектами від початку до кінця і виконувати внутрішні та зовнішні терміни. Для того, щоб бути успішними, студенти, як правило, навчаються бути самоокупними. Ці навички можуть допомогти студентам досягти цілей у професійному та особистому житті.

Витрати, пов'язані з отриманням ступеня магістра, залежать від багатьох чинників. Місцезнаходження, тривалість програми та необхідні курсові роботи - лише деякі з цих факторів. Кращий курс дій - для того, щоб майбутній студент звернувся до своєї школи вибору для отримання конкретної інформації про навчання та збори.

Випускники, як правило, можуть брати участь у прикладних дослідницьких проектах, проектування та створення інструментів оцінки, аналізу та інтерпретації даних та перекладу результатів досліджень для застосування в навчальних закладах. Будь-яка робота з акцентом на дослідження та аналіз, як правило, добре підходить. Студенти можуть опинитися як аналітики ринку, професори або галузеві аналітики.

Студенти можуть знайти можливості дистанційного навчання або програми, які пропонуються повністю в Інтернеті. Багато доступних на сьогоднішній день варіантів вибору дають змогу набути реєстрації набагато легше та адаптуватись до потреб окремих студентів. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.