Keystone logo

6 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Історія Методологія історичних досліджень 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Історія
  • Методологія історичних досліджень
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (6)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Історія Методологія історичних досліджень

Студенти зазвичай отримують ступінь магістра після закінчення спеціалізованої серії курсових робіт. Магістри мають ступінь післядипломної освіти і часто служать передумовою для докторських програм.

Що таке майстер в методології історичних досліджень? Цей тип програми ступеня спрямований на розвиток навичок досліджень студентів та розуміння дизайну досліджень. Програми зазвичай охоплюють широкий спектр історичних предметів, які студенти досліджують через дослідження, такі як колоніальні завоювання та соціальні зміни, уряд та політика, рабство, культура та суспільство, а також історичні перспективи щодо гендеру. Програми часто структуруються, щоб дозволити студентам спеціалізуватися в певній галузі досліджень, таких як Африка, Азія, Близький Схід та інші. Вони часто завершуються дисертацією. Багато програм може бути завершено всього за два роки.

Випускники, які заробляють магістра в методології історичних досліджень, можуть розвинути поглиблену інтелектуальну цікавість, яка може бути використана в будь-яких майбутніх кар'єрах чи академічних заходах. Студенти можуть також розвивати бездоганне критичне мислення та організаційні навички, які підвищують життєздатність дослідницьких проектів.

Кілька факторів може сприяти вартості зарахування до магістерської програми, такої як тривалість програми та інституційні внески. Звертаючись безпосередньо до кожної школи, це найчастіше найкращий спосіб отримати чітку інформацію про вартість.

Заробіток магістра в методології історичних досліджень може створити можливості для кар'єри як у традиційних навчальних закладах, так і поза ними. Випускники можуть знайти роботу в навчальних закладах як викладачі, викладачі та керівники відділів. Студенти також можуть бути кваліфікованими для заповнення посад видавцями, архівістами, медіафахівками, директорами з маркетингу, керівниками музейних сайтів та парк-рейнджери. По суті, будь-яка професія, яка оцінює навички досліджень та ефективне спілкування, може бути відповідним для тих, хто отримав цей ступінь магістра.

Програма "Майстер історичних досліджень методології" можна знайти у всьому світі у вищих навчальних закладах та коледжах. Деякі установи навіть мають онлайн-варіанти ступеня. Щоб дізнатися більше, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.