Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 12 Магістратура в Металургія 2024

12 Магістратура Програми в Металургія 2024

Огляд

Після того, як студенти закінчують зі ступенем бакалавра, вони мають можливість подати заявку на програму магістра в області їх вивчення. магістерські програми часто дозволяють студентам зосередитися на конкретному аспекті галузі або області, і продовжити свою освіту. Вони також допомагають студентам успішно освоїти їх сферу інтересів.

Що таке Майстер в металургії? Ця програма спрямована на переробку корисних копалин і хімії за витяг домішок з металів, скла і кристалів. Студенти дізнаються, як використовувати ці очищені форми продукту, змінюють свої сили і зробити їх стійкими до корозії. Ці ідеї можуть бути реалізовані в ряді галузей промисловості, таких як переробка, розробка продукції та поводження з відходами. Студенти можуть формулювати і вирішувати проблеми, змінити існуючі методи і оцінки поточного процесу. В кінцевому рахунку, ці процеси допомагають поліпшити продукти і спростити людина життя «S».

На додаток до навчання, як поліпшити природні речовини, а також штучні матеріали, вчені дізнатися основні навички, які допомагають їм функції на робочому місці. Працюючи з командою, дотримання термінів і підзвітності можуть допомогти студентам заробити великі зарплати і претендувати на більш престижні посади після закінчення навчання.

Вартість навчання може варіюватися від університету до університету, в залежності від специфіки програми, а також, де знаходиться школа. Студенти повинні зробити своє дослідження до застосування в університет, щоб гарантувати, що вони вибрати той, який підходить для них.

Область металургії пропонує широкий спектр можливостей для магістрів. Професійний може знайти роботу в малих і великих корпораціях, які працюють в якості інженера-сталеплавильного процесу, матеріали досліджень вченого, аналітики відмови або дизайну і якості аналітика. Випускники також можуть знайти роботу в області навчання, управління та інженерного проекту.З конкурентоспроможною зарплатою і великою кількістю додаткових переваг, ця ступінь часто дає успіх студентів, які мають ступінь магістра в галузі металургії.

Студенти, які живуть у віддалених місцях, працюють або мають сім'ї, можливо, побажають взяти програму курси онлайн. Ряд установ пропонують ці варіанти. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Інженерні дослідження
  • Матеріалознавство
  • Металургія
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (12)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання