Keystone logo

6 Магістратура Програми в Дослідження харчових продуктів і напоїв Продукти харчування та напої Менеджмент ресторанного бізнесу 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження харчових продуктів і напоїв
  • Продукти харчування та напої
  • Менеджмент ресторанного бізнесу
Сфери навчання
  • Дослідження харчових продуктів і напоїв (6)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Дослідження харчових продуктів і напоїв Продукти харчування та напої Менеджмент ресторанного бізнесу

Ступінь магістра тільки після того, як заробив перший завершуючи програму ступеня бакалавра, як правило, ступінь бакалавра. Вибір, щоб продовжити вивчення приносить користь вашій кар'єрі, надаючи вам навички та знання, необхідні для переходу на передові позиції.

Що таке магістр в галузі управління рестораном? Студенти, які вибирають для вивчення управління рестораном оснащені всім необхідним для роботи в ресторан або закусочну. Курси часто зосереджені на бізнес-елементів, в тому числі підприємництва та маркетингу, продуктів харчування підготовчих концепцій, санітарії та управлінські, а також адміністративних здібностей. Крім того, загальні для студентів, щоб дізнатися навички міжособистісного спілкування для взаємодії з клієнтами.

Основний спосіб студенти вигоду від заробітку магістра в галузі управління ресторан, отримавши спеціалізовані навички для їх кар'єри.Тримаючи ступінь магістра часто становить вищу зарплату, а також придбані управлінські та комунікативні навички застосовні до майже будь-якій позиції.

Вартість навчання та інших зборів варіюється зовсім небагато. Є багато факторів, таких як конкретної школи, програми, тривалість навчання, статус студента, і країни, які визначають свої витрати. Перед зарахуванням, то доцільно, щоб зробити ретельне дослідження і з'ясувати, яка програма найкраще підходить для вас.

У той час як кар'єра, які можна досягти з майстром управління рестораном дуже специфічні, є ще кілька варіантів, доступних для вас. Вона є найбільш поширеним проводити управлінські або лідерські позиції в існуючому бізнесі, наприклад, менеджер ресторану, менеджер харчування, фахівець їжі гостинності, або маркетингу аналітика. Інші вибирають стати підприємцями і відкривати і управляти їх власний ресторан. Крім того, можна ввести в поле консультацій і пропонують експертні консультації іншим власникам або операторам.

Для того, щоб продовжити свою освіту, знайти програму, яка відповідає вашим конкретним потребам. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.