Keystone logo

57 Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління Менеджмент моди 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження в галузі управління
 • Менеджмент моди
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (57)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління Менеджмент моди

  Майстер-програма є популярним шляхом для студентів, які хочуть продовжувати свою освіту після отримання ступеня бакалавра. Оскільки вона часто доступна на умовах неповного робочого часу, існуючі професіонали також можуть продовжувати свої знання під час роботи.

  Що таке майстер в галузі управління моделями? Ця програма призначена для любителів моди, які мають майстерність для бізнесу. Більшість програм поєднують в собі вивчення моди з комунікаціями, управління брендами, а також інструменти та методи купівлі мод. Випускники повинні вміти передбачати та виявляти технологічні, економічні та соціальні зрушення в бізнесі та впроваджувати образні рішення. Класи можуть включати маркетингові стратегії для компаній класу люкс, психологічні та історичні аспекти моди, дизайну та досліджень мод, а також економічні показники компаній та брендів.

  Студенти, які переслідують цей ступінь, користуються багатьма способами. Вони розвивають сильні аналітичні навички та навички прийняття рішень. Вони також навчаються ефективно спілкуватися та подавати пропозиції як у візуальному, так і в письмовій формі.

  Вартість навчання не повинна перешкоджати учням навчатися. Оскільки плата може відрізнятися від одного навчального закладу до іншого, студенти повинні телефонувати і вимагати конкретних фінансових потреб. Проведення уроків в Інтернеті також може допомогти знизити витрати.

  Проведення ступеня магістра в галузі управління моделями може призвести до різної кар'єри в індустрії моди. Деякі професійні назви можуть включати в себе продукту, менеджера з модного бренда, покупця моди та роздрібного менеджера. Деякі випускники можуть вибрати роботу в галузі планування заходів, зв'язків із громадськістю або маркетингу. Роботодавці можуть включати в себе проектні агентства, модні бренди, магазини роздрібної торгівлі або журнали. Деякі особи також можуть самостійно працювати на консультаційній основі.

  Оскільки цей ступінь можна отримати у школах у всьому світі, студенти можуть отримати доступ до них прямо тут. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.