Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 33 Магістратура в Медіа-менеджмент 2023

33 Магістратура Програми в Медіа-менеджмент 2023

Огляд

Як перший рівень аспірантури, ступінь магістра має наступну ступінь бакалаврату. Це дозволяє досягти майстерності у конкретній професійній сфері або темі навчання.

Що таке Master in Media Management? Ця програма навчання для студентів, які хочуть керувати медіа-компаніями, надавати стратегічні консультації та стати лідерами комунікацій. Деякі теми, що охоплюються, часто включають пошукову оптимізацію та маркетинг, спілкування в соціальних мережах, управління даними та управління підприємством. Учасники програми часто вивчають про безпеку Інтернету, глобалізацію та різні типи медіа-організацій, щоб охопити важливі проблеми, пов'язані з професіоналами.

Студенти з магістерської програми менеджменту засобів масової інформації можуть розраховувати на навички, такі як ведення бізнесу та управління проектами, які є корисними професійними здібностями, які можуть бути застосовані практично в будь-якій галузі. Вони також навчаються ефективно управляти професійними цифровими повідомленнями для організацій.

Вартість ступеня магістра в галузі управління медіа залежить від того, в якій школі ви відвідуєте і в якій країні вона знаходиться. Програми мають тенденцію працювати протягом року чи двох. Досягнення школи в найновішій фінансовій інформації завжди добре.

Випускники магістра в галузі медіа-менеджменту можуть розраховувати на кар'єру, яка складається від асистента з виробництва, дослідника ринку та молодшого консультанта для більш старших ролей, таких як партнер, менеджер проектів, менеджер з цифрових видавництв, журналіст, медіа-консультант та директор програми. Можливості також існують як аналітики, креативні директори або контент-експерти та стратегії. Інші позиції в галузі можуть бути пов'язані з маркетингом, управлінням, розвідкою засобів масової інформації, розвитком бізнесу, стратегічним аналізом або регулюванням та політикою.

Майстер програм з управління медіа можна знайти у всьому світі. Хоча більшість із них можуть бути ступенями на базі кампусу, існують можливості онлайн-освіти, які дозволяють відвідувати та завершити курсові роботи, де ви живете на власний розсуд. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Журналістика та засоби масової інформації
  • Медіа
  • Медіа-менеджмент
Сфери навчання
  • Журналістика та засоби масової інформації (33)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання