Keystone logo

5 Магістратура Програми в Економічні дослідження Економіка Макроекономіка 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Економічні дослідження
  • Економіка
  • Макроекономіка
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (5)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Економічні дослідження Економіка Макроекономіка

Ступінь магістра корисна практично в кожній галузі. Це не тільки може дати вам більш глибоке та повне розуміння програми навчання, але також може бути доказом цього розуміння для світу.

Що таке майстер у галузі макроекономіки? Ця ступінь зосереджена на вивченні того, як великі економіки взаємодіють один з одним і як їх показники вказують на успіх цих взаємодій. Курс навчання в макроекономіці може переглянути тенденції виконання, щоб визначити причини, такі як показники валового внутрішнього продукту країни, його відсоткові ставки та податкова політика. Звідти ви можете придумати модель економічної теорії, в комплекті з висновками, що базуються насправді. Ця модель може впливати на політику, а також надати інформацію про те, що працює для поліпшення економіки, а що ні.

Ступінь макроекономіки найчастіше надає переваги у вашому особистому житті. Ви, швидше за все, можете навчитися керувати грошима за найбільш довгостроковий прибуток, а також навички, такі як критичне мислення та стратегічний аналіз.

Вартість магістра в галузі макроекономіки залежить як від школи, так і від місця розташування. Фінансовий офіс школи, яку ви плануєте відвідувати, повинна вміти надавати вам детальну інформацію про прогнозовані витрати.

Магістр макроекономіки часто відкриває нові шляхи кар'єри. Ви можете вибрати вступ у владу, як політик чи як дослідник чи аналітик. Ви також можете стати письменником чи журналістом, складаючи статті або технічні пояснення, які діляться своїми знаннями з єдиним громадянином, щоб краще пояснити, який вплив має різні економічні політики. Інші варіанти можуть включати консультантів, дослідників або аналітиків для приватних фірм, які мають інвестиції в фінансове благополуччя країни.

Багато шкіл пропонують ступінь магістра з макроекономіки, як у форматах класів, так і в онлайн-версіях. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.