Keystone logo

7 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Література Літературознавство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Література
  • Літературознавство
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (7)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Література Літературознавство

Після отримання ступеня бакалавра, можна продовжити ступінь магістра на подальше навчання та вивчення в галузі навчання або професійного інтересу. Це перший рівень наукової діяльності випускника до досягнення ступеня доктора та працює як крок до академічної кар'єри або навчання для кар'єри.

Що таке Майстер у композиційних дослідженнях? Цей ступінь зосереджена на вивченні ремесла творчого письма та надання практики, а також інструкція з методів у різних стилях та формах написання. Деякі курси можуть включати в себе художнє письмо, сценарний стиль, як навчити творчого письма у школах, мистецтвознавство, поезію, письмову майстерню та літературу. Важливо зосередити увагу на створенні вашої письмової роботи, незалежно від того, чи є це фантастичною чи віршованою книжкою, яка служить вашим кінцевим проектом або еквівалентом магістерської роботи.

Основні переваги для студентів, що складають програму "Майстер у композиційних дослідженнях", - це вдосконалення їх написання та повна робота над публікацією. Крім гострих навичок письма, навичок критичного мислення та співпраці, розвиваються, дозволяючи вченим вирішувати проблеми та працювати з іншими людьми в різних проектах.

Вартість програми відрізняється і зазвичай залежить від тривалості програми, її розташування та країни, на якій вона заснована. Більшість варіантів ступеня складають від одного до трьох років, але дозволяють або повну або часткову відвідуваність.

Власники магістра наук в галузі композиційних досліджень зазвичай проводять кар'єри як творчі письменники, але також можуть працювати як письменники-фахівці, журналісти, сценаристи для радіо або телебачення, письменники-подорожуючі, письменники-письменники, або в інших професіях, де написання є основною вимогою до роботи. Вони також можуть стати творчими вчителями викладання на рівні середньої та університетської рівнів або продовжувати займатися аспірантом на рівні доктора.

Майстри в програмах композиційних досліджень можна знайти у багатьох університетах, розкиданих по всьому світу. Існують навчальні програми на базі кампуса та онлайн, тому ви можете досліджувати та вибирати те, що найкраще відповідає вашим потребам. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.