Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 9 Магістратура в Латиноамериканські дослідження 2023

9 Магістратура Програми в Латиноамериканські дослідження 2023

Огляд

Магістр має вищу освіту, яка гарантує, що студенти зможуть освоїти основні професійні навички у своїх сферах кар'єрного росту, щоб просунути свої знання та кар'єру. Такі програми передбачають попередню освіту та досвід, і вони, як правило, добре сприймаються до певних професійних цілей, хоча вони не так добре адаптовані, як докторські програми.

Що таке майстер в латиноамериканських дослідженнях? Це міждисциплінарний ступінь, який часто переслідують ті, хто потребує розуміння складних соціальних та дипломатичних відносин між країнами Карибського басейну, а також Центральної та Південної Америки. Ступінь зазвичай підкреслює як поточні геополітичні чинники, так і історичні відносини між народами, що дозволяє студентам отримати більш професійне розуміння складності регіону.

Закінчення ступеня магістра в латиноамериканських студіях означає придбання унікального комплексу аналітичних навичок поряд з знаннями, що належать до ступеня, включаючи дослідження та навички читання критичних навичок, навички інтерпретації та прогнозування, а також розуміння історичних сил, що все це добре перекладає різноманітні кар'єри.

Займатися успіхом в латиноамериканських дослідженнях в Інтернеті означає знайти потрібну школу з потрібним факультетом. Вартість може бути важко передбачити, оскільки навчання кожної школи сильно відрізняється. Студенти повинні звернутися до школи за своїм вибором, щоб дізнатися більше.

Випускники з ступенями в латиноамериканських дослідженнях користуються великим попитом як фахівці з маркетингу на підприємствах, які працюють у регіоні через їх високий рівень знань про соціальні сили в регіоні. Їх також прагнуть отримати за позиції дипломатів. Хоча одна з найпопулярніших робочих місць для студентів, що навчаються в цій галузі, є вчителем, зокрема, у сфері двомовних та соціальних досліджень. Випускники латиноамериканських досліджень є популярним вибором для викладання посад на рівні початкової та середньої школи в областях, які включають вивчення латиноамериканських культур у їх курсових роботах.

Програми в цьому полі легко знайти в Інтернеті або в різних країнах у Північній та Південній Америці, а також у інших місцях. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Соціальні науки
  • Країнознавство
  • Латиноамериканські дослідження
Сфери навчання
  • Соціальні науки (9)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання