Keystone logo

1 Магістратура Програми в Дослідження навколишнього середовища Екологія Ландшафтна екологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження навколишнього середовища
  • Науки про довкілля
  • Ландшафтна екологія
Сфери навчання
  • Дослідження навколишнього середовища (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Popular locations

Магістратура Програми в Дослідження навколишнього середовища Екологія Ландшафтна екологія

Вивчення ступеня магістра є відмінним способом досягти успіху на конкурентному ринку праці. Вища освіта є ключем до багатьох зростаючих можливостей у професійному світі.

Що таке майстер в ландшафтній екології? Ця область дослідження передбачає поглиблену оцінку спільнот рослин, тварин та мікроорганізмів у різних масштабних умовах. Курсова робота може включати уроки з біохімії, консервації, динаміки популяції тощо. Студенти можуть отримати більш глибоке розуміння того, як різні види взаємодіють між собою та їх середовищем, а також впливом природних тисків, а також поведінки людей на цих системах.

Студенти, які переслідують високий ступінь ландшафтної екології, навчаються більше усвідомлювати складну мережу життя, яка існує скрізь. Студенти можуть отримати розуміння того, як вони можуть вплинути на зміни, щоб зберегти природні ландшафти, а також як проаналізувати різні пейзажі та проблеми місць, які вони можуть мати, які є цінними навичками для декількох професій.

Вартість такого ступеня може відрізнятися, оскільки програми пропонуються в різних установах у всьому світі. Багато хто вимагає певної кількості прикладного навчання. Для виконання більшості цих програм потрібен приблизно один-два роки.

Майстер ландшафтної екології може привласнювати студентам цілий ряд навичок. Багато університетів покладаються на професорів для проведення досліджень та проведення нових досліджень. Різні фонди потребують вчених та дослідників, щоб покращити їх причини. Будівельні компанії часто потребують консультантів, щоб порадити їх у питаннях ландшафту. Цей тип ступеня може привести людей до реального впливу на навколишній світ. У швидко мінливому світі, в якому ми живемо, де людське населення піднімається, важливо розглянути наслідки поведінки людини на природних ландшафтах.

Є багато шкіл як на місцевому рівні, так і у всьому світі, що пропонує магістра в галузі ландшафтної екології. Щоб почати, шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.