Keystone logo

10 Магістратура Програми в Економічні дослідження Економіка Кількісна економіка 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Економічні дослідження
  • Економіка
  • Кількісна економіка
Сфери навчання
  • Економічні дослідження (10)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Економічні дослідження Економіка Кількісна економіка

Розширити кар'єрний потенціал з магістерським ступенем. Інтенсивне вивчення конкретної галузі часто дає студентам додаткові переваги на робочому місці. Ступінь магістра також є необхідним кроком для тих, хто проходить докторську роботу або певні галузі навчання.

Що таке майстер у кількісній економіці? Заняття спрямовані на глибоке розуміння сучасної економічної теорії разом з математичним та економічним аналізом та методами моделювання. Курси програм включають теми, що стосуються статистики, математики та фінансів. Вивчення людських тенденцій у колективному та індивідуальному відношенні до багатства та того, як суспільство використовує або не використовує гроші. Відкрийте для кількісних зв'язків між різними економічними змінами і як застосувати ці поняття. Програми зазвичай тривають близько двох років, щоб завершити.

Навички, отримані в цій програмі, включають вирішення проблем, використання статистики та виконання завдань фінансування. Студенти можуть розширити переваги цих навичок до своїх особистих портфелів, банківської справи та фінансів. Можливість вирішення проблемних аналітичних завдань вигідніше, ніж щоденне фінансування, з практичним, реальним застосуванням.

Важливо, щоб студенти вивчали вартість та навантаження на курси кожної програми, перш ніж прийняти рішення, щоб визначити, який з них найкраще підходить. Усі витрати на проживання, навчання та збори повинні бути включені в дослідження.

Майстер з кількісної економіки готує випускників до кар'єри в галузі економіки, банківської справи та фінансів. Державні установи та бюро також надають можливості для працевлаштування студентів, зацікавлених у становленні державних і муніципальних адміністраторів. Для тих, хто зацікавлений у становленні дослідників, академічні та дослідницькі інститути можуть бути життєздатними варіантами Учні можуть мати перевагу, працюючи в мікрофінансових установах, банківських та інвестиційних компаніях. Отримані кількісні методи можуть також допомогти учням у таких сферах, як продажі.

Дослідіть красу і радість життя за кордоном, доки ви закінчите цей дворічний ступінь. Процес розпочинається з пошуку вашої програми нижче та звертається безпосередньо до приймальної комісії школи вибраного вами школи, заповнивши свинцеву форму.