Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 20 Магістратура в Кулінарне мистецтво 2023/2024

20 Магістратура Програми в Кулінарне мистецтво 2023/2024

Огляд

Після вищу освіту, майстер 'и градусів допомогти студентам відточити свої цілі і досвід кар'єру в галузі навчання. Випускники цих програм може прийняти рішення, щоб почати кар'єру в своїй області або піти на шукати ще вищу освіту.

Що таке Майстер в кулінарних мистецтв? Цей ступінь призначений для студентів, які сподіваються побудувати кар'єру в якості шеф-кухаря та інших експертних робочих харчування. Деякі програми є специфічними для певних кухонь, а інші носять більш загальний характер. У кожному разі, курсові, як правило, приготування їжі, інтенсивно, забезпечуючи при цьому важливі теоретичні елементи. Наприклад, студенти часто потрібно, щоб завершити курси в харчуванні, основної хімії, дизайн їжа, дегустації методи і вино спарювання.

Крім переваг навчання та цінні професійні навички кулінарного мистецтва, цей шлях дослідження має ще одну перевагу.Студенти дізнаються про вартість свіжих і здорових інгредієнтів, і, таким чином, добре оснащені, щоб створити здорові, вишукані страви для себе і своїх сімей.

Кожен майстер у програмі кулінарного мистецтва буде мати різну вартість. Навчання, а також охоплення та реєстраційні збори, варіюються від школи до школи в залежності від місця розташування. Зв'язатися з окремим школам для отримання додаткової інформації.

Студенти із захопленням для якісної їжі, добре обслуговується цьому шляху дослідження, тому що він встановлює їх по ряду пов'язаних з харчовими продуктами професій. Можливо, краще, ніж будь-який інший ступеня, магістр в області кулінарного мистецтва готує випускників до успішно будують свою кар'єру як гурманів шеф-кухарів, пекарів і менеджерів ресторанів. Вони вимагають кар'єру з великою кількістю місця для просування, і багато випускників цих програм пішли далеко в харчовій промисловості.

Якщо ви зацікавлені в надходженні в Майстри в кулінарному програми мистецтв, є багато варіантів, доступних для вас по всьому світу.Наша пошукова база даних шкіл може бути корисним ресурсом для визначення, яка програма найкраще відповідає вашим вимогам. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження харчових продуктів і напоїв
  • Кулінарне мистецтво
Сфери навчання
  • Дослідження харчових продуктів і напоїв (20)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання