Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 5 Магістратура в Криптографія 2023

5 Магістратура Програми в Криптографія 2023

Огляд

Ступінь магістра може розширити кар'єрний потенціал для випускників. Програма докторантури та певні спеціальні посади вимагають ступеня магістра в частині шляху вперед.

Що таке майстер у криптографії? Студенти проводять свій час навчання інформатики, прикладної математики та навіть інженерії. Курси навчають вченню комп'ютерну архітектуру, алгоритми, теорію ймовірностей, Java, C, принципи асиметричної криптографії та ін. Студенти навчаються працювати з системами безпеки та шифрами. Також навчаються основи управління інформаційною безпекою, криптографією та системами зв'язку. Учасники програми вибирають між кількома факультативними курсами для конкретних інтересів кар'єри, коли основні та необхідні класи є завершеною. Програма триває більше двох років.

З поширенням комп'ютерів, шифрування конфіденційної інформації є необхідним навичкою для тих, хто працює в інформаційних технологіях, а також для захисту особистої інформації. Усні та письмові уявлення та навички аргументації навчаються в курсі підготовки студентів до їх взаємин на роботі та з клієнтами.

Перш ніж приймати рішення про програму, мудрим буде ретельно вивчати установу та програму для визначення загальної вартості. Іноді коефіцієнти витрат коливаються в залежності від економіки на момент початку програми.

Магістр з криптографії, випускники можуть вирішити стати університетськими професорами, консультантами з питань безпеки або фінансовими консультантами. Багато людей перейшли по сходах у свої поточні позиції щодо безпеки даних, стаючи криптоаналітиками та криптографами. Додаткові потенційні посади включають в себе декодер даних, експерт з шифрування, аналітик сигналів та декодер повідомлень. Багато позицій вимагає ступеня магістра для поєднання комп'ютерних наук та математики, необхідних для виконання. Ландшафт робочих місць у галузі кібербезпеки швидко змінюється, забезпечуючи додаткові можливості для випускників.

Продовжуйте свою дипломну роботу вдома або за кордоном, в Інтернеті або в класі, залежно від вибраної програми. Почніть пошук своєї програми нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Технологічні дослідження
  • Інформаційні технології
  • Криптографія
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (5)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання