Keystone logo

75 Магістратура Програми в Правознавство Кримінальне правознавство Кримінологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Правознавство
  • Кримінальне правознавство
  • Кримінологія
Сфери навчання
  • Правознавство (75)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Правознавство Кримінальне правознавство Кримінологія

Багато студентів хочуть отримати спеціальні знання про свою кар'єру, що пропонує ступінь магістра. Доступний для всіх, хто пройшов ступінь бакалавра, цей тип програми може кваліфікувати студентів різноманітним залученням високооплачуваних робочих місць.

Що таке майстер у галузі кримінології? Призначена для того, щоб дати студентам повне уявлення про систему кримінального правосуддя, цей тип програми охоплює різні теми, такі як криміналістика та кримінальна психологія. Студенти можуть навчитися ефективно досліджувати, щоб виявити приховані кримінальні передумови, або вони могли б пройти курси з безпеки. Кожен курс дає студентам спеціальні знання з предмету злочину, від того, як кримінальну думку до історії законів.

Займаючись програмою магістра з кримінології, студенти можуть розробити різні критичні навички, які можуть допомогти їм у своїй кар'єрі та особистому житті. Дослідження та аналітичні навички можуть призвести до просування по службі та навіть збільшення зарплати, тоді як навички критичного мислення можуть допомогти учням на роботі або вдома.

Вартість ступеня магістра залежить від школи, оскільки кожна з них має свої власні витрати на навчання та збори. Такі фактори, як тривалість програми для завершення, а також те, як курси приймаються на кампусі або в Інтернеті, також можуть вплинути на вартість.

Студенти, які проводять магістра в галузі кримінології, можуть мати доступ до більш широкого кола цікавих робочих місць, ніж той, хто має лише ступінь бакалавра. Ті, хто має такий досвід, можуть вибрати працювати в правоохоронних органах як працівник міліції чи детектив, або вони можуть вибрати працювати за кадром як дослідник чи консультант із судово-медичної експертизи. Деякі з них можуть насолоджуватися стати викладачами та навчати матеріалу майбутнім учням. Твір кримінології також може кваліфікувати учня працювати в безпеці.

Оскільки університети розуміють, що багато студентів, які навчаються в магістерській програмі, займаються жонглюванням роботи та сімей з їх освітою, багато шкіл почали пропонувати онлайн-класи, щоб дати студентам більше гнучкості. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.