Keystone logo

57 Магістратура Програми в Правознавство Кримінальний процес Криміналістика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Правознавство
  • Кримінальний процес
  • Криміналістика
Сфери навчання
  • Правознавство (57)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Правознавство Кримінальний процес Криміналістика

Пропоновані студентам із ступенями бакалавра, програми магістра доступні як віддалено, так і в багатьох країнах світу. Залежно від навчального закладу, ступінь магістра може вимагати стажування чи дисертацію протягом останнього року або академічного терміну навчання.

Що таке майстер в галузі судово-медичної експертизи та які типові його результати навчання? Судова експертиза передбачає вивчення передових тем у галузі криміналістики, екологічної судово-медичної експертизи, токсикології, хімії ліків та інших суміжних областях. Ці програми найчастіше поєднують практичний практичний досвід з теоретичною наукою, забезпечуючи багатий досвід хімії, біології та екологічних досліджень, оскільки вони пов'язані з цим захоплюючим полем. Спеціалізації, що пропонуються разом з цим ступенем, включають серологію, судово-фармакологію, судово-медичну токсикологію та цифрову криміналістику.

Випускники судово-медичної науки зазвичай покращують свою увагу до деталей і розвивають здатність аналізувати широкий спектр матеріалів і виготовляти конкретну інформацію. Вони також можуть отримати досвід, необхідний для надання свідчень у судах. Ці активи позиціонують випускників як попередників судової експертизи і можуть дати їм можливість розвивати довгу, успішну кар'єру.

Жодна з двох програм не має такого ж навчального плану чи плану комісії. Крім того, студент повинен вивчати часові та бюджетні вимоги програми, щоб забезпечити його відповідність його цілям.

Криміналістика - це захоплююча сфера, а експертиза в ній може відкрити шлях до багатьох галузей. Незважаючи на те, що, як відомо, працюють спільно з правоохоронними органами, вчені-криміналісти також є життєво важливими стовпами в галузі генетики, клінічних лабораторій та освіти. Випускники можуть знайти роботу як токсикологи, аналітичні хіміки, лабораторії та, звичайно ж, як і криміналісти. Цей ступінь також може використовуватися для доповнення кваліфікації для кар'єри вищої освіти та іншої роботи в рамках кримінального права.

Завершення магістра в галузі судової експертизи може зайняти від одного до чотирьох років і може включати місцеві університетські класи або онлайн-курси. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.