Keystone logo

67 Магістратура Програми в Правознавство Кримінальний процес 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Правознавство
  • Кримінальний процес
Сфери навчання
  • Правознавство (67)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Правознавство Кримінальний процес

Ступінь магістра - це наступний рівень освіти, який студенти можуть пройти після отримання ступеня бакалавра та служить воротом інших можливостей вищої освіти. Курси навчають більш спеціалізованого, поглибленого змісту, ніж курси для студентів, і, як правило, потребують дипломний документ.

Що таке майстер у кримінальному процесі? Ця програма ступеня передбачає інтенсивне вивчення конституційного права, особливо в тому, що стосується четвертого та п'ятого поправок до Конституції США. Як правило, вчені можуть розраховувати на участь у дискусіях стосовно постійних судових справ та їхнього відношення до встановлених законів для кращого розуміння сусідньої кримінально-виконавчої системи. Курси розроблені, щоб допомогти учасникам програми оцінювати різноманітні ситуації з юридичної точки зору, використовуючи різні соціологічні та психологічні навички та інструменти.

Деякі з навичок, які студенти можуть розраховувати на досягнення цієї мети, включають посилення критичного мислення, краще розуміння правових питань та загальновизнання навичок управління часом. Вони можуть допомогти учням у майбутній кар'єрі та інших заходах, надаючи їм необхідні інструменти для досягнення успіху.

Звичайно, будівництво цих навичок приносить кошти. Важко точно визначити ціну для отримання ступеня магістра в цій галузі, оскільки плата за навчання змінюється в кожній країні та інституті, тому для майбутніх студентів важливо провести кілька досліджень на власний час.

Випускні програми призначені для того, щоб допомогти учасникам отримати різноманітну роботу у сфері кримінального правосуддя. Приклади положень, які можуть очікувати на знаходження в своїй області, включають кримінального паралеля, керівника проектів по просуванню громади, кримінального слідчого, асистента студента та працівника міліції. Ті, хто зацікавлений у тому, щоб стати суддями, також можуть використовувати цей ступінь як вступний пункт у вищу освіту.

Студенти можуть вибрати ступінь магістра кримінального процесу на місцевому рівні, в Інтернеті або на міжнародному рівні, залежно від їхніх цілей кар'єри, графіків та фінансових засобів. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.