20 Магістратура Програми в Кримінальне право 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Правознавство
  • Кримінальне правознавство
  • Кримінальне право
Сфери навчання
  • Правознавство (20)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Кримінальне право

Навіть після закінчення ступеня бакалавра, багато студентів можуть не бути готовими до вступу в кар'єру. Зарахування в магістерську програму може дати студентам експертні знання у вибраних професіях, що дає їм право на різноманітні цікаві роботи.

Що таке майстер у кримінальному праві? Цей тип програми зазвичай допомагає студентам розвинути глибокі знання про систему кримінального правосуддя та те, як це стосується закону. Класи можуть охоплювати такі теми, як кримінальний процес, закони, безпека та методи дослідження. Кожен курс спрямований на те, щоб дати студентам глибше розуміння того, які закони означають і як повністю розслідувати злочини, дотримуючись кримінально-правових процедур.

Під час навчання в будь-якій освітній програмі студенти розвивають багато навичок, а майстер у кримінальному праві може допомогти їм розвивати критичні навички, які можуть призвести до підвищення кваліфікації. Аналітичні та дослідницькі навички можуть виявитися корисними для кар'єри, тоді як організаційні здібності можуть допомогти з особистими зусиллями.

Оскільки існує безліч змінних, коли мова йде про ціну магістра, вартість університетів коливається. Кожна школа встановила витрати на навчання, а розташування класів також може відігравати чинник загальної ціни.

Студенти із кримінальним правом можуть мати доступ до різноманітної та цікавої кар'єри. Ті, хто бажає продовжувати свою освіту, можуть вирішити стати юристами, тоді як ті, хто вибирає кар'єру після отримання ступеня магістра, зможуть знайти роботу працівників міліції. Інші вибирають роботу в безпеці. Деякі стають державними агентами, працюючими на ФБР чи ЦРУ.

Для того, щоб зарахуватись до магістерської програми, вирішіть, чи хочете ви брати заняття на кампусі або в Інтернеті. Проведення уроків в Інтернеті може стати відмінним варіантом для студентів, які живуть у віддалених районах або жонглюють зайняті життя. Щоб знайти потрібну школу, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії вибраної вами школи, заповнивши відповідну форму.