Keystone logo

35 Магістратура Програми в Мистецтвознавство Креативне мистецтво 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Мистецтвознавство
  • Креативне мистецтво
Сфери навчання
  • Мистецтвознавство (35)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Мистецтвознавство Креативне мистецтво

Студенти, які хочуть розширити свої кар'єрні можливості, перейти в інше поле або просто отримати особисте виконання можна отримати 's ступінь магістра. Багато установ пропонують програми на неповний робочий день повний робочий день і.

Що таке Майстер в творчих мистецтвах? Існує широкий спектр майстер "s програм, спрямованих на підвищення осіб " артистичні здібності, в тому числі живопис, графіка, листи, фотографії та діючі програми. Незалежно від того, яке поле студент вирішує увійти, він або вона не може розраховувати на ретельне дослідження для того, щоб точно налаштувати свою дисципліну. Студенти можуть вивчати історичні епохи рухів мистецтва і різні методи для завершення проектів або розробити портфель. Багато програм пропонують можливості стажування, де студенти можуть отримати значимий життєвий досвід.

Студенти, які закінчили цю програму отримати задоволення поліпшення їх критичного мислення, вирішення проблем і команда спільної роботи навичок.Вони дізнаються, як створити значиму роботу, а також, як ефективно працювати з іншими людьми, які можуть бути дуже цінними в багатьох галузях промисловості.

Вартість майстра в творчих мистецтвах залежить від установи. Довжина програми може значно варіюватися від одного року до декількох років. Рекомендується, щоб студенти зв'язатися установа 's адміністративний офіс, щоб побачити, якщо витрати задовольнити свої бюджети.

Випускники магістра в Творчих Мистецтв залишити з підвищеною здатністю виконувати свої художні ремесла. Багато хто може управляти командами або навіть почати організації. Деякі з них стають професійними художниками, які ставлять свою роботу на продаж в Інтернеті або в магазинах. Інші вербують в організації, щоб стати професійними фотографами, письменники, дизайнери і креслярі. Навчання в державних і приватних університетах і коледжах, також є популярним шляхом; інші вирішують запропонувати один на один приватні уроки.

Є багато варіантів для отримання цього ступеня доступною в усьому світі.Для початку пошуку нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.