Keystone logo

34 Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління Корпоративне управління 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження в галузі управління
 • Корпоративне управління
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (34)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління Корпоративне управління

  Студенти, які бажають лідерські позиції в корпоративному світі буде знайти отримання Master в області корпоративного управління є ідеальним рішенням. Цей ступінь дає великий рівень знань, пов'язаних з корпоративними процедурами, що дуже важливо для балансу інтересів усіх зацікавлених сторін, зацікавлених сторін для клієнтів.

  Коли запитують, що це майстер в області корпоративного управління, студенти повинні бути інформовані про багатьох аспектах таких градусів. Курсова будуть зосереджені на ряді важливих областей знання, у тому числі бізнес-економіки з точки зору глобальної перспективи. Заняття проводитимуться професіоналами галузі, найкраще дозволити собі реальну перспективу студентів. Дослідження будуть охоплювати всі аспекти корпоративного управління, від реалізації основних напрямів політики в подальших процедур.

  Завдяки акцентом на глобальних темах, випускники зі ступенем в області корпоративного управління можуть розраховувати на можливості працевлаштування по всьому світу.Це являє собою ряд цікавих перспектив з гучних компаній, що прагнуть кандидатів добре розбираються в корпоративних процедур. Робота доступні в багатьох галузях промисловості, а також кваліфіковані кандидати можуть розраховувати прибутковою і корисною кар'єру в цій області.

  В залежності від ряду факторів, вартість навчання може змінюватися зовсім небагато від школи до школи. Щоб краще визначити загальну вартість Займаючись своїм майстер- 'и ступінь, студент повинен зв'язатися з установою безпосередньо, щоб отримати точну цифру.

  Є багато великих кар'єри доступні для тих, хто заробляє майстер у цій галузі дослідження. Позиції аналітиків припускають відстеження та вивчення компанія 'и існуючих корпоративних політиках, в той час як керівники проектів можуть допомогти організації здійснити зобов'язання довести його до кінця до кінця, від спостереження в команді, щоб тримати зацікавлені сторони в курсі протягом всього терміну.Існують можливості працевлаштування як у державному, так і в приватному секторах, а також кандидати можуть знайти підходящу роботу в різних місцях по всьому світу.

  Деякі фактори можуть зробити це важко для багатьох студентів, щоб фізично відвідував заняття. На щастя, он-лайн курсових доступний по всьому світу, тим самим надаючи кожен студент доступу до якісної освіти. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.