Keystone logo

6 Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Корпоративна соціальна відповідальність 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Бізнес-дослідження
 • Корпоративна соціальна відповідальність
Сфери навчання
 • Бізнес-дослідження (6)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Корпоративна соціальна відповідальність

  З цілому збільшується обізнаність у питаннях стійкості, розвитку і як на міжнародному ринку впливає на всіх і нашої планети, тема корпоративної соціальної відповідальності швидко стає невід'ємною частиною галузі бізнесу. Випускники зі ступенем магістра в Корпоративна соціальна відповідальність або КСВ, мають високу кваліфікацію для консультування компаній і організацій на успішну політику, спрямовану на надання назад у громади, і, таким чином покращуючи компанії 'и зображення. Майстер студенти CSR розгляне соціальні, етичні та екологічні питання, з якими стикаються сьогодні 'и корпорацій і навчиться аналітично оцінити питання, ініціативи, драйвери та відповіді, які стали ключовими для міжнародного успіху в діловому світі.

  Майстер в області корпоративних програм соціальної відповідальності останні один-два роки на повний або неповний робочий день навчальним графіком, а деякі курси пропонують онлайн альтернативи в класі.Кандидати повинні володіти ступінь бакалавра. С для випускників будують свою кар'єру в корпоративному секторі, бізнес-асоціацій, консультації, науково-дослідних організацій, наукових кіл і уряду, Майстер корпоративної соціальної відповідальності відкриває двері для вражаючий спектр професійних розміщення.

  Якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про майстра, програми з КСВ в акредитованому університеті або школі в Мадриді, Лондоні, Бірмінгемі, Ноттінгемі і в Шотландії, просто прокрутіть вниз і натисніть, щоб дізнатися більше, сьогодні!