Keystone logo

29 Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Консультування 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Бізнес-дослідження
 • Консультування
Сфери навчання
 • Бізнес-дослідження (29)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Бізнес-дослідження Консультування

  Розширений градусів в широкому діапазоні досліджень були все більш і більш спеціалізованим протягом останнього десятиліття. Майстер 'и градусів дозволяють студентам отримати поглиблене навчання з методів і додатків, які забезпечують широкі можливості для будь-якого професіонала.

  Що Магістр Консультації? Майстер в Consultancy є ступінь випускником рівня, що означає ви завершили значну дослідження в галузі підприємницької дослідження, і що ви професійно готовий співпрацювати з клієнтами в якості консультанта в різних напрямках. Він призначений як розширення спеціалізації, що часто починається з дослідження підприємництва бакалаврату, хоча програми також доступні для студентів з більш загальних бізнес-фонів, а також.

  Переваги проводить консультації в магістра включають розширену інструментарій, який приносить користь собі і своїм клієнтам, надаючи Вам більш широкий вибір тактики використовувати ростуть ви свій власний бізнес або управляти хтось ще. Ступінь також надає вам з досвідом, необхідні, щоб зробити добре проаналізовані рішення швидко і в різних мінливих умовах, що робить отримані знання відразу практично.

  Витрати варіюються зовсім трохи від програми до програми, але вони є конкурентоспроможними з іншими ступенями в різних областях, пов'язаних з бізнесом. Найкращий спосіб, щоб отримати оцінку вартості навчання для різних програм, щоб зв'язатися з установою, що надає ступеня.

  Кар'єра в консалтинговій може варіюватися в широкому спектрі додатків і шляхів. Багато консультанти працюють як решателей проблем для різних клієнтів, керуючий їх професійні відносини і мереж шляхом створення фірм, які дозволяють їм консолідувати свої ресурси.Індивідуальні траєкторії кар'єри буде змінюватися багато в залежності від виду консалтингових, що окремі студенти вивчають, але стратегічний зростання і управління персоналом є загальні вибори.

  Ця нова поле найкраще представлені в невеликому, але виділеної основної групи шкіл онлайн. Багато вербують на міжнародному рівні, з упором на створення професію, працюючи з виділеними студентів з різних фонів. Пошук програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.