Keystone logo

0 Магістратура Програми в Правознавство Адміністративно-правові дослідження Конституційне право 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Правознавство
  • Адміністративно-правові дослідження
Сфери навчання
  • Правознавство (0)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Жодна програма не відповідає вашим критеріям пошуку. Уточніть ваші фільтри.

Clear filters

Магістратура Програми в Правознавство Адміністративно-правові дослідження Конституційне право

Ступінь магістра - студенти аспірантури, які обирають працювати після отримання бакалавра. Цей ступінь може допомогти людям підніматися по сходах у своїй кар'єрі або займатися покращеною кар'єрою в цілому шляхом уточнення необхідних навичок для галузі кар'єри, про яку йде мова.

Що таке майстер у конституційному праві? Цей ступінь передбачає поглиблене вивчення конституційного права, оскільки це стосується Конституції Сполучених Штатів. Під час проведення курсів учасники цієї програми будуть зобов'язані освоїти широке коло предметів, таких як права людини, американська правова система в цілому, адміністративне право, медіа право, федеральні судочинства, юридичні міркування та письмові документи. Кожен з цих предметів служить для зміцнення навичок вчених у галузі судової практики та готує їх до майбутньої кар'єри в юридичній сфері.

Під час навчання студенти можуть будувати велику кількість навичок, таких як дедуктивні міркування, письмові та дослідницькі можливості, які обов'язково допоможуть їм пізніше у своїй кар'єрі. Ці навички також можуть допомогти учасникам програми в їх повсякденному житті, дозволяючи їм краще взаємодіяти та спілкуватися з іншими людьми з більш широкого кола питань.

Вартість навчання для цієї програми відрізняється між різними країнами та установами. Тому, щоб зацікавлені сторони вивчали вартість курсів, перш ніж взяти на себе зобов'язання щодо будь-якої школи у своєму списку, а також про тривалість часу, необхідної для завершення програми, обов'язково.

Закінчивши цю магістерську програму, студенти, які отримують цей рівень кваліфікації в конституційному праві, цілком можуть мати відкрите для них широке коло кар'єри. Деякі з варіантів кар'єри, які студенти можуть розраховувати знайти після закінчення навчання, включають юридичного журналіста, юридичного радника, вчителя або професора історії чи права та фахівця з питань дотримання законодавства. Ці кар'єрні можливості охоплюють широкий спектр галузей, що полегшує випускникам отримання позиції, яку вони дійсно користуються.

Студенти, які мають обмежені графіки, можуть брати участь у необхідних курсах для цієї магістерської програми в Інтернеті, але існують, звичайно ж, варіанти для місцевого або міжнародного навчання. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.