Keystone logo

6 Магістратура Програми в Дослідження спорту та фізичних вправ Комунікації в спорті 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження спорту та фізичних вправ
 • Комунікації в спорті
Сфери навчання
 • Дослідження спорту та фізичних вправ (6)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Дослідження спорту та фізичних вправ Комунікації в спорті

  Ступінь магістра доказ ви успішно пройшли дослідження, яке демонструє високий рівень розуміння в конкретній галузі дослідження. Ступінь бакалавра потрібно застосовувати для отримання ступеня магістра.

  Що таке Майстер в спорті зв'язку? Це є одним з аспектів досліджень в області комунікації, які іноді також називають спортивні ЗМІ і спортивну журналістику. Вона виходить за рамки спортивного мовлення, щоб навчити вас, як оптимізувати комунікації в спортивному контексті. Проводячи майстер в спортивному спілкуванні, ви наближаєтеся спортом по-новому, аналізувати і критично аналізувати роль спорту в житті суспільства. Курси можуть охоплювати організаційні комунікації, зв'язки з громадськістю та соціальної медіа.

  Спорт служити в якості загального підстави для загальних проблем нашого часу, і в програмі, ви можете навчитися володіти спортивної зв'язком для подолання расових, гендерних і географічних бар'єрів.Ви можете також придбати навички в електронних комунікаціях і зв'язках з громадськістю, які можуть допомогти вам отримати конкурентну перевагу при проведенні робіт в спортивній індустрії і за її межами.

  Нарахування майстер в спортивній комунікації, як правило, вимагає двох років очного навчання. Багато факторів можуть вплинути на вартість навчання: університет, місце, тривалість навчання або онлайн-програми. Зверніться в офіс приймальні комісії школи за вашим вибором для отримання більш докладної інформації.

  Займаючись своїм майстром в спортивній комунікації може відкрити багато можливостей для кар'єри в газетах, радіостанцій, державні школи або компанії, такі як Reebok і Nike. Якщо писати звернення до вас, кар'єра як журналістський письменника або спортивного письменника може бути варто подивитися в. Якщо ви любите говорити, розглянути можливість проведення кар'єри в якості радіоведучого або спортивного агента. Є варіанти кар'єри для багатьох різних інтересів в області спортивної комунікації.

  Спортивні зв'язку полягає в спеціальному полі пропонується тільки в деяких університетах.Онлайн градусів, також доступні. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.