Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 17 Магістратура в Комп'ютерні технології 2023

17 Магістратура Програми в Комп'ютерні технології 2023

Огляд

Отримання ступеня магістра є складним і корисним процесом. Ці додаткові градуси зазвичай вимагають один або два роки навчання за межами ступеня бакалавра. Для випускників, студенти, як правило, повинні завершити остаточний проект, який демонструє експертні знання з темою матеріалу.

Що таке Майстер в галузі інформаційних технологій? Ці програми підвищення розуміння студентами комп'ютерного обладнання та програмного забезпечення. Студенти вчаться використовувати технології як інструмент для управління інформацією і поліпшити результати. Випускники також вивчати нові способи адаптації їх знань до мінливої ​​комп'ютерної індустрії. Крім усього технічних можливостей, ці фахівці вчаться вести інші команди професіоналів менш досвідчених технологій. Охоплені часто включають в себе проектування, мережі та кібербезпеки.

Студенти, звичайно, поліпшити свої технічні навички в комп'ютерній технології програмі, але вони також навчитися застосовувати ці навички в ролі лідера.Вони можуть розробити більш ефективні комунікаційні можливості і методи управління проектами. Вони також можуть бути більш здатні зрозуміти потреби бізнесу і розробити процедури, які реалізують технологію швидше і ефективніше.

Вартість цих програм може варіюватися. Ті, хто цікавиться повинні звернутися до Приймальної відділи університетів вони розглядають. Це також важливо для студентів в бюджет на поїздки і витрати на проживання.

Після закінчення майстер в області комп'ютерних технологій, випускники мають багато варіантів кар'єри доступні для них в галузі технології проектування і тестування нових комп'ютерних інформаційних систем. Вони також можуть знайти роботу з великими організаціями, як ІТ-менеджери або керівники проектів. Деякі з них працюють в якості консультантів або навіть піти в бізнес для себе, як розробники фрілансерів. Також можливо, в кінцевому рахунку працювати в сфері освіти і підготовки нового покоління фахівців комп'ютерних технологій.

Є багато прекрасних програм, доступних для вибору, і студенти повинні розглянути онлайн університети. Гнучкий формат навчання ідеально підходить для іноземних студентів або тих, які мають час або логістичні обмеження. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Технологічні дослідження
 • Комп'ютерні технології
Сфери навчання
 • Технологічні дослідження (17)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання