Keystone logo

12 Магістратура Програми в Технологічні дослідження Інформатика Комп'ютерне моделювання 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Технологічні дослідження
  • Інформатика
  • Комп'ютерне моделювання
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (12)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Технологічні дослідження Інформатика Комп'ютерне моделювання

Майстерність - це курс підвищення кваліфікації у вузькоспеціалізованій галузі. Як правило, починається після закінчення ступеня бакалавра, це часто займає від одного до трьох років, щоб завершити.

Що таке майстер комп'ютерного моделювання? Комп'ютерне моделювання - це високотехнологічна галузь, яка має широкий спектр додатків. Завдяки моделюванню, аналітики створюють детальні віртуальні системи та вивчають, як вони виконують. Комп'ютерне моделювання може застосовуватися у багатьох областях, включаючи дослідження клімату, динаміку рідин та дослідження матеріалів. Залежно від того, де студент вирішує зосередитись, вони можуть ознайомитись з передовими дослідженнями в галузі атмосферної фізики, теоретичної хімії або матеріалознавства. Курси комп'ютерного моделювання зосереджені на обчислювальних, паралельних обчислювальних та паралельних алгоритмах.

Студенти можуть скористатися майстрами в комп'ютерному моделюванні різними способами. Вони розвиватимуть інноваційне ставлення, допомагаючи їм мати кар'єру в галузі, яка часто змінюється. Вони також можуть вивчати більш сучасні методи, які могли б сприяти вже створеній кар'єрі.

Вартість будь-якого ступеня магістра буде впливати на розташування університету чи коледжу, що ступінь заробляється з та тривалість часу, необхідного для завершення ступеня. Кожен коледж, який вас цікавить, зможе надати конкретну інформацію про вартість дипломної роботи.

Область комп'ютерного моделювання користується великим попитом, а студенти з майстрами зможуть займатися низкою професій. Приватна галузь та багато урядів наймають експертів з моделювання. Позиції включають в себе планувальника аеропорту, банківського аналітика, промислового інженера, симулятора, дизайнера продукції та системного інженера. Багато аналітиків витрачатимуть значну частину свого часу на побудову та модифікацію моделей, щоб отримати краще розуміння в рамках бізнесу, в якому вони працюють. Широкий спектр професійних додатків означає, що студенти часто будуватимуть свої навички комп'ютерного моделювання з урахуванням кар'єри.

Багато університетів пропонують цілий ряд програм, що є частиною широкої області комп'ютерного моделювання. Якщо ви зацікавлені в знаходженні магістра комп'ютерного моделювання, який відповідає вашим інтересам, знайдіть вашу програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.