Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 145 Магістратура в Комп'ютерна інженерія 2023

145 Магістратура Програми в Комп'ютерна інженерія 2023

Огляд

Обчислювальна техніка поєднує в собі академічні дисципліни електротехніки та комп'ютерних наук для розробки нових комп'ютерних систем. Майстер в області обчислювальної техніки випускників об'єднати їх розуміння комп'ютерних апаратних засобів і програмне забезпечення для розробки нових компонентів комп'ютера або поліпшити існуючі конструкції. Пропоновані в університетах та академічних інститутів по всьому світу, магістр програм обчислювальної техніки підготовки випускників високо цінується, прибуткову кар'єру в проектуванні, розробці, дослідженню і випробуванню засобів обчислювальної техніки і програмного забезпечення.

Майстер студенти обчислювальної техніки мають можливість спеціалізуватися в різних областях спеціальності дисципліни, від Системи Охорони здоров'я в робототехніка, бездротові мережі для інтегральних схем і багато іншого. Заявники Магістр комп'ютерних програм інженерно повинні провести бакалавра 'и ступінь у відповідній темі.Пропоновані через різні форми навчання, магістр програм обчислювальної техніки може бути прийняте неповний робочий день, повний робочий день, в Інтернеті або за допомогою дистанційного навчання. Зазвичай триває близько двох років, магістр обчислювальної техніки програми часто досягають своєї кульмінації в дипломний проект, в якому студенти виконують індивідуальні або групові проект з поліпшення їх в глибину, технічне розуміння певної галузі обчислювальної техніки.

Щоб дізнатися більше про те, як можна застосувати до Магістр комп'ютерних програм інженерно в Азербайджані, Китаї, Естонії, Нідерландів, Туреччини, США, або в багатьох інших країнах по всьому світу, перейдіть вниз і натисніть, щоб прочитати більше сьогодні!

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Технологічні дослідження
  • Інформатика
  • Комп'ютерна інженерія
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (145)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання