Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 39 Магістратура в Комп'ютерна безпека 2023

39 Магістратура Програми в Комп'ютерна безпека 2023

Огляд

Магістр має ступінь післядипломної освіти, яка поглиблює ваші знання в конкретній галузі. Багато людей вирішили заробити цей ступінь, щоб вступити в керівну посаду в рамках своєї організації.

Що таке майстер комп'ютерної безпеки? Однією із зростаючих загроз у кожному бізнесі є хакерство комп'ютера. Ви можете дізнатись, як захистити особисті дані, що зберігаються в Cloud і на апаратних засобах. Ступінь магістра забезпечує більш просунуте вирішення проблем, специфічних для вашої галузі. Ви навчитесь розробляти та розробляти рішення для Інтернету, використовуючи найновіші технології та архітектуру. З вашою ступенем, вам, можливо, доведеться закінчити дисертацію або дослідницький проект до закінчення навчання. Багато програм пропонують можливості для стажування з приватними організаціями, щоб отримати реальний досвід, який допоможе вам розпочати свою кар'єру.

Переваги отримання ступеня магістра комп'ютерної безпеки значно ширші, ніж просто просуваючи свою освіту. Ви поліпшите свою конкурентоспроможність у галузі, і ви збільшите кількість контактів, які у вас є.

Ступінь магістра зазвичай займає близько двох-трьох років. Вартість програми залежить від університету. Оскільки витрати встановлюються коледжем, вам доведеться запитати про оплату навчання.

З вашим Майстра з комп'ютерної безпеки, у вас буде багато можливостей для кар'єри. І маленькі, і великі підприємства стикаються з комп'ютерними загрозами. Кожна галузь є вразливою до зломів даних, і це є однією з найбільших проблем у галузі охорони здоров'я. Міжнародному приватному та державному секторам потрібні інженери, які можуть знайти рішення для захисту своєї інформації. Майстерність часто відкриває двері на керівні посади. Ви можете навчати або розвивати свою освіту, пройшовши ступінь доктора філософії в галузі.

Почніть почати свій ступінь магістра сьогодні. Завдяки комп'ютерній техніці, ви не зможете вдатися до спеціалізованої кар'єри. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Технологічні дослідження
  • Інформаційні технології
  • Комп'ютерна безпека
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (39)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання