Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 29 Магістратура в Комерція 2023

29 Магістратура Програми в Комерція 2023

Огляд

Освіта в області комерційної справи займається вивченням ринків, розглядає конкретні приклади і досліджує економічні системи, щоб визначити ключові фактори успіху або провалу різних бізнес діяльностей. Випускники програм магістратури з комерції відрізняються високою кваліфікацією і можуть займати високі посади в різних областях бізнесу як в приватному, так і в державному секторах. Програми магістратури з комерції призначені для отримання освіти, база якої закладається при навчанні на бакалавраті, студенти мають можливість придбати всі необхідні навички в області консультування, фінансів, бухгалтерської справи, інформаційних систем, маркетингу, управління людськими ресурсами, міжнародного бізнесу та багато іншого.

Для закінчення програми магістратури з комерційної справи, зазвичай необхідно від одного до двох років, протягом цього часу вони в більшості випадків повинні підготувати дипломний проект, в якому студент повинен показати своє розуміння ключових наукових концепцій і практичних навичок шляхом індивідуального чи групового проекту. Програми магістратури з комерційної справи доступні в формі як очних, так і очно-заочних програм в Європі, країнах Океанії, в Австралії, Новій Зеландії або Іспанії. Наприклад, в університеті RMIT програма магістратури з комерційної справи триває три семестри і надихає студентів на те, щоб побудувати ідеальну кар'єру і вибудувати курс навчання відповідно до власної спеціалізації і інтересів.

Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як придбати необхідну кваліфікацію і отримати роботу мрії в області бізнесу, фінансів, бухгалтерського обліку, маркетингу, управління людськими ресурсами або іншій області, пов'язаній з комерційною діяльністю, перегляньте варіанти нижче на сторінці і дізнайтеся, як ви можете вступити на програми магістратури з комерційної справи, прямо зараз!

Детальніше

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Бізнес-дослідження
 • Комерція
Сфери навчання
 • Бізнес-дослідження (29)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання