Keystone logo

22 Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління Комерційний менеджмент 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Дослідження в галузі управління
 • Комерційний менеджмент
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (22)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Дослідження в галузі управління Комерційний менеджмент

  Ступінь магістра є першим кроком, який людина може зробити для отримання вищої освіти. Ступінь може бути використана для початку в більш високому положенні в конкретній галузі або піднятися на корпоративні сходи швидше з існуючої позиції.

  Що таке майстер в галузі комерційного управління? Це ступінь, що готує студентів до участі у світі сучасного бізнесу та особливо корисний для підприємців та тих, хто може бути зацікавлений у самому бізнесі. У магістерській програмі, вчені часто очікують, що вони повністю сприйматимуть цілий ряд різних предметів, таких як поведінка споживачів, діяльність цифрових медіа та управління зображеннями брендів. Ці навички обов'язково підготують учасників програми до ринків компаній та послуг, здійснюють компетентні маркетингові дослідження та вирішують питання правового маркетингу, які можуть виникнути на роботі.

  Курси комерційного менеджменту допомагають учасникам створювати широкий спектр професійних навичок, включаючи організацію, критичний аналіз та вирішення проблем, всі з яких мають вирішальне значення для роботи в комерційному управлінні. Окрім пропонування кар'єрного зростання, ці здібності також допомагають студентам керувати щоденними проблемами.

  Оскільки вартість майстра у цій галузі, як правило, коливається в залежності від установи та країни хостингу, перед майбутніми студентами необхідно вивчити як вартість, так і тривалість курсу, перш ніж приймати зобов'язання щодо будь-якої конкретної школи.

  Як тільки випускник навчальної програми та матиме новий ступінь магістра, прийшов час вибрати кар'єру. На щастя, випускники, можливо, зможуть знайти велику кількість робочих місць, доступних під час їхнього пошуку. Деякі з найпоширеніших позицій, які вони можуть очікувати знайти, включають бізнес-консультант, менеджер з маркетингу, менеджер з продажу, експерт з міжнародних відносин, менеджер з продажу та логістичний аналітик. Багато з цих позицій є практичним, а інші включають в себе більше за кадром роботу.

  Незалежно від того, чи хочете ви відвідувати заняття на місцевому, міжнародному чи в Інтернеті, існує програма магістратури, яка відповідає вашим зайнятим графіком. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.