Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 10 Магістратура в Когнітивна наука 2023

10 Магістратура Програми в Когнітивна наука 2023

Огляд

Ступінь магістра дозволяє студентам отримати широкі знання в конкретній галузі та пропонує можливість більш глибоких досліджень. Ступінь магістра необхідна для тих, хто зацікавлений у отриманні доктора філософії.

Що таке майстер в когнітивній науці? Когнітивна наука - це широкий предмет, який досліджує різні аспекти мозку, включаючи мислення, навчання та обробку інформації. Особи, які проходять магістра в цій галузі, можуть вивчати та завершити дослідження з різних тем, таких як психологія, комп'ютерне моделювання, зображення мозку та вивчення мови. Оскільки існує різноманітний спектр фокусних областей, майбутні учасники програми повинні досліджувати, які школи пропонують конкретну область, до якої вони хотіли б спеціалізуватися.

Вища освіта в галузі когнітивної науки може допомогти кандидатам розвивати сильні навички, які можуть надати їм користь протягом усього життя. Люди, ймовірно, розвиватимуть сильні дослідницькі та аналітичні навички, а також здатності до вирішення проблем. Більше розуміння людської поведінки також може посилити лідерські навички.

Вартість навчання магістра в галузі пізнавальної науки багато в чому залежить від конкретної програми та школи, яку вибирає студент, а також тривалість навчання. Зазвичай це займає від одного до двох років, щоб закінчити цей ступінь.

Отримання майстра в когнітивній науці може дозволити отримувачам здійснювати численні кар'єрні заходи, залежно від конкретної сфери експертизи. Фізичні особи можуть знайти роботу в різних галузях промисловості, включаючи державні установи, неприбутковий сектор та освіту. Люди з таким ступенем можуть працювати в управлінні, дослідницьких та позашкільних викладацьких посадах. Приклади конкретних потенційних посад включають дослідницького аналітика, технічного письменника, веб-розробника та помічника з маркетингу.

Існуючі програми в Інтернеті та в університеті існують у всьому світі. Після того, як ви вирішите конкретну спрямованість, яку ви прагнете здійснити, знайдіть свою програму нижче та зв'яжіться безпосередньо з приймаючою канцелярією вибраної вами школи, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Педагогіка
 • Когнітивна наука
Сфери навчання
 • Педагогіка (10)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання