Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 19 Магістратура в Клітинна біологія 2023/2024

19 Магістратура Програми в Клітинна біологія 2023/2024

Огляд

Популярна аспірантура для студентів, які хочуть дізнатися більше, є майстра. Студенти можуть розвивати більш глибоке розуміння та знання про конкретні сфери у своїх сферах навчання, що допомагає їм підготуватися до кар'єри.

Що таке майстер з клітинної біології? Ця програма призначена для студентів, які хочуть заглибитися в область молекулярної біології. Студенти можуть, як правило, обирати з ряду різних тем, які можуть включати імунологію, рак, сучасну біофізику, хімічну біологію, мікробіологію, біологію рослин, біологію стовбурових клітин або фармакологію. Конкретні класи можуть включати молекулярну генетику, молекулярну біологію ДНК, передачу генів у ссавців, біоетику, розвинену генетику, біологію розвитку, нейробіологію чи іммунопатологію. Студенти навчаються як в класі, так і в лабораторних умовах, і більшість навчальних програм включають розробку дисертації.

Є багато переваг для тих, хто переслідує цей вищий ступінь. Деякі навички, які можуть бути розроблені, включають критичне мислення, увагу до деталей та здатність самостійно працювати.

Коли мова йде про вибір коледжу, студенти повинні розуміти, що навчання може сильно відрізнятися від однієї школи до іншої. Студенти повинні зателефонувати та дізнатись про вимоги до навчання та інших внесків, а також стосовно наявності стипендій, грантів або інших фінансових допомог.

Особи, які отримують ступінь магістра в галузі клітинної біології, мають право на різноманітні кар'єри в галузі медицини, ботаніки, біотехнології та генетики. Деякі спеціальні посади можуть включати молекулярного біолога, вчителя біології, лабораторного технолога, спеціаліста з досліджень та клітинного біолога. Роботодавці можуть включати медичні заклади, університети, приватні лабораторії, науково-дослідні інститути, фармацевтичні компанії або уряд. Для ще більших можливостей кар'єрного росту деякі з них можуть продовжувати займатися та пройти ступінь доктора.

Ідеальна школа може бути знайдена у вашому районі, в іншій країні або доступна через ваш комп'ютер. Використовуйте нашу повноцінну базу даних, щоб шукати вашу програму нижче, і зверніться безпосередньо до приймальної комісії вибраної вами школи, заповнивши відповідну форму.

Детальніше

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Природничі науки
  • Біологія
  • Клітинна біологія
Сфери навчання
  • Природничі науки (19)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання