Keystone logo

13 Магістратура Програми в Гуманітарні науки Мовні дослідження Китайські дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Гуманітарні науки
  • Мовні дослідження
  • Китайські дослідження
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (13)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Гуманітарні науки Мовні дослідження Китайські дослідження

Ступінь магістра має багато переваг, одна з найбільших з яких - це поглиблені знання у вибраній галузі навчання. Аспірантура має потенціал для розширення кар'єрних можливостей та прискорення розвитку.

Що таке майстер китайських досліджень? Ця програма спрямована на освіту людей про китайську культуру минулого та сьогодення. Завдяки великій кількості мов, діалектів, історії та політики, китайська культура є багатим і різноманітним. З цієї причини курси можуть зосередити увагу на ряді дисциплінарних перспектив, які мають на меті розвинути знання та розуміння учнями Китаю, як це колись було, і країні, як вона є сьогодні. Крім того, інструктори можуть ставити за мету поставити китайську філософію та переконання в глобальний контекст для більш глибокого та відповідного розуміння.

Особи, які закінчують ступінь в цій галузі, як правило, відходять з багатьох позитивних рис, таких як глибше розуміння культур та людей, які не є власними. Вони також можуть демонструвати багатомовні можливості, а також сильні міркування та аналіз. Кожен із цих рис може виявитися корисним у різних галузях і в особистому житті.

Вартість ступеня китайського навчання варіюється від школи до школи і залежить від багатьох чинників. Там, де розташована школа, чи курси знаходяться в режимі онлайн або в класі, і тривалість програми може впливати на загальну вартість.

Особи, які отримують ступінь в галузі вивчення китайської культури, можуть мати дивовижну кількість варіантів кар'єри. Багато позицій вимагає навичок, який студенти сфери мають тенденцію володіти, а випускник може знайти прибуткові можливості у державних установах, академічних установах та бізнесах по всьому світу. Деякі посади випускників програми можуть мати перекладач, іноземний дипломат, перекладач, іноземний кореспондент, спеціаліст з міжнародного маркетингу, фінансовий консультант або іноземний консультант / аналітик.

Багато різних університетів пропонують ступінь китайських студій, але де студенти вирішили піти, залежить від їх розташування та графіку. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.