Keystone logo

1 Магістратура Програми в Дослідження харчових продуктів і напоїв Продукти харчування та напої Кейтерінг 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Дослідження харчових продуктів і напоїв
  • Продукти харчування та напої
  • Кейтерінг
Сфери навчання
  • Дослідження харчових продуктів і напоїв (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Дослідження харчових продуктів і напоїв Продукти харчування та напої Кейтерінг

Заробляючи ступінь магістра є відмінним способом для надання імпульсу вашої кар'єри і ввести більш успішних і передових позицій. Щоб зареєструватися в програмі магістра, ви повинні спочатку отримати ступінь бакалавра. Студенти, які вирішили продовжити свою освіту часто мають значну перевагу.

Що таке Майстер в сфері громадського харчування? По суті, отримавши ступінь в області харчування готує студентів для роботи підприємство громадського харчування або іншої їжі гостинності компанії. Курси зазвичай зосереджені на часі і управління ресурсами, складання бюджету, маркетинг, бухгалтерський облік, управління запасами, а також практиці найму. Важливо, що студенти розуміють, що ступінь програми в сфері громадського харчування більше схожий на бізнес-програми, ніж кулінарне один. Це рідкість для навчання, щоб зосередитися на навички приготування їжі.

Вивчення громадського харчування дає студентам відмінні навички управління часом і готує їх, щоб досягти успіху в діловій кар'єрі.Вчені, зацікавлені у підприємницькій діяльності також виграють від отримання керівництва і управлінські навички, які вони повинні почати свій власний бізнес або працювати з існуючої компанії.

Витрати, пов'язані з отримання ступеня магістра в галузі громадського харчування різняться зовсім небагато. Багато факторів, такі як школи і програми вибору, а також країни навчання, впливають на навчання і інші збори. Зробіть своє дослідження, щоб дізнатися, що вартість буде мати зарахування.

Може скластися враження, що харчування є специфічною областю фокуса, яка дозволить лише кілька варіантів кар'єри, але насправді існує багато областей, які випускники ступінь громадського харчування можуть продовжувати, в тому числі підприємств громадського харчування, кухні маркетингу, управління рестораном, а також система розподілу ресурсів. Конкретні позиції включають менеджерів гостинності, координаторів прийому на роботу, операторів, маркетологів, менеджерів, помічників і менеджерів харчування. Харчування є унікальним поле, яке пропонує випускникам багато можливостей.

Якщо ви зацікавлені в освіті на підприємствах громадського харчування, почати роботу сьогодні. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.