Keystone logo

17 Магістратура Програми в Самовдосконалення Кар'єрний коучинг 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Самовдосконалення
 • Кар'єрний коучинг
Сфери навчання
 • Самовдосконалення (17)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Самовдосконалення Кар'єрний коучинг

  Магістр має випускний рівень навчання, який визнає студентів для спеціалізованого просування в своїх областях. Студенти зможуть розширити свої знання та навички, щоб бути краще підготовленими до пошуку та розвитку в нагороди кар'єри. Досягнення ступеня може бути виконане протягом двох років.

  Що таке Майстер у кар'єрному тренуванні? Ці програми розроблені з урахуванням теоретичного розуміння студентів кар'єрного консультування та консультування та розробки ефективних способів використання ресурсів, які будуть застосовуватися на професійних робочих місцях. Теми курсу можуть включати в себе здорову комунікацію між колегами, спілкування у письмовій формі, методи дослідження, психологію, організаційні дослідження та розробки, теорії навчання, професійну етику та тренінг в умовах бізнесу. Деякі програми можуть мати передумови до вступу.

  Отримання дипломної кар'єри може надавати студентам багато переваг. Можливість розбити академічні концепції для практичного використання, знання того, як і коли використовувати наявні ресурси та демонструвати чітке та ефективне спілкування, є цінними навичками, які студенти можуть використовувати для забезпечення та розвитку успішної кар'єри.

  Вартість програми може відрізнятися залежно від кожної установи та тривалості курсу. Очікуваним студентам пропонується звернутися до шкіл, пропонуючи свою програму вибору для більш детальної інформації про витрати та вимоги.

  Випускники магістерської програми можуть розраховувати на пошук широкого спектру потенційних можливостей для кар'єри. Деякі з можливих посадових обов'язків включають професійних тренерів, консультантів, рекрутерів, менеджерів проектів, координаторів кар'єрного обслуговування, перехідних тренерів, шкільних радників, кар'єрів, вчителів та терапевтів. Багато кар'єрні тренери знаходять позиції у суміжних сферах, таких як школи та університети, ветеранські організації, фірми з надання допомоги у сфері кар'єри, агенції працевлаштування, молодіжні організації та різні види бізнесу.

  Інтернет, неповний робочий день та міжнародні курси доступні студентам усіх видів фону. Щоб розпочати навчання, вивчіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.