Keystone logo

17 Магістратура Програми в Науки про життя Зоологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Науки про життя
  • Зоологія
Сфери навчання
  • Науки про життя (17)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Науки про життя Зоологія

Ступінь магістра є вчений ступінь, що переслідується після закінчення бакалаврату програми. Це спосіб диференціювати студентів від своїх однолітків, які можуть мати подібні кваліфікації, але є тільки вищу освіту. Майстер в галузі зоології / тварина наук зосереджена на всі стосовні до тварин і готує студентів для різних можливостей для кар'єрного зростання.

Що таке Майстер в галузі зоології / тварина наук? Цей ступінь хороший вибір для тих, хто піклується про своє здоров'я і функції всіх видів тварин. Типові програми включають курси в профільному таких областях, як тварин для супутника і спорту, сільськогосподарських тварин, поведінки тварин, житла і соціального забезпечення, управління тваринництва та харчування, здоров'я тварин і медицини, і генетики тварин і розведення. Більшість програм будуть працювати з собаками, кішками, кіньми, яловичини і молочної худоби, овець, свиней, оленів, птахи і кіз, хоча деякі курси можуть зосередитися на інших видах.

Заробіток ступінь магістра в галузі зоології / зоологічних наук є корисним в ряді напрямків. Це дає випускникам конкурентоспроможність і покращує їх потенціал заробітку. Він також надає їм як професійних, так і особистих навичок, які можуть бути використані протягом усього їхнього життя, наприклад, для аналізу і вирішення проблем та з урахуванням потреб тварин і суспільства.

Є багато міжнародних університетів, які пропонують можливість заробити ступінь магістра в галузі зоології / зоологічних наук. Тому що кожна програма змінюється по тривалості і спеціальних курсів, витрати також змінюються. Після того як ви звузити область пошуку, телефонуйте безпосередньо в школу, щоб з'ясувати, які витрати є участь.

Є багато кар'єри доступні для тих, хто зі ступенем магістра в галузі зоології / зоологічних наук. Випускники готуються до кар'єри в галузі наукових досліджень у багатьох областях. Вони можуть також працювати в галузі оцінки, консультування, розробка продукту, навчання та журналістики.

Якщо заробляти ступінь онлайн є кращим, проконсультуйтеся з вашим школу, щоб побачити те, що пропонується. Багато програм пропонують віддаленого навчання для деяких або всіх цих курсів. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.