Keystone logo

13 Магістратура Програми в Енергетичні дослідження Екологічні дослідження 2024

Фільтри

Фільтри

 • Магістратура
 • Магістр наук (MSc)
 • Магістр мистецтв (MA)
 • Енергетичні дослідження
 • Екологічні дослідження
Сфери навчання
 • Енергетичні дослідження (13)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Магістратура Програми в Енергетичні дослідження Екологічні дослідження

  Ступінь магістра є передовою освітньою програмою, яка розширюється за темами, студенти дізналися під час їхніх перших чотирьох років навчання в коледжі. Більшість з цих програм потрібно ще два роки на денній формі, і студенти, як правило, повинні завершити остаточний проект, який демонструє майстерність матеріалу.

  Що таке Майстер в зелених дослідженнях? Вони, як правило, бізнес градусів, які зосереджені на розробці нових шляхів для вирішення спільних проблем. Завдяки більш наукового розуміння навколишнього середовища і зміни суспільних відносин, організації часто потрібні лідери, які можуть допомогти їм адаптуватися. Теми дослідження часто включають в себе вплив на навколишнє середовище виробничих і логістичних процесів, що регулюють тягот і стратегій для збереження прибутку. Студенти можуть дізнатися, як виробництво екологічно чистої енергії і зелені будівельні технології можуть поліпшити можливості організації.

  Після завершення однієї з цих програм навчання, випускники готові стати лідерами з поліпшеною комунікацією і аналітичними можливостями. Крім того, ці фахівці також мають можливість оптимізувати бізнес-процес, щоб зберегти витрати і досягнення поставлених цілей. Вони знають, що ключові фактори зеленої промисловості і може вносити зміни, використовуючи навички управління проектами.

  Витрати за навчання і збори за ступінь магістра будуть змінюватися. Ті, хто цікавиться повинні звернутися до Приймальної відділи шкіл при розгляді для отримання більш докладної інформації.

  Випускники програми магістра, як правило, високо затребуваних навичок. Роботодавці в обробній промисловості і транспортному секторах зазвичай наймають цих фахівців в якості керівників. Випускники також можуть бути кваліфіковані для роботи в якості консультантів і вкладати свій досвід в конкретні проекти. Деякі з них працюють в якості аудиторів для урядових установ. Зелені енергетичні компанії можуть найняти випускник для розвитку бізнесу або маркетингу.Заповзятливі випускники можуть прийняти рішення почати свої власні компанії і пропонують зелені рішення проблем, про які вони пристрасні.

  Перед початком програми навчання, ви повинні досліджувати, як багато варіантів, як це можливо. Між традиційними університетів і онлайн коледжів, існує безліч варіантів, щоб відповідати вашому способу життя і графік. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.