Keystone logo

1 Магістратура Програми в Охорона здоров'я Альтернативна медицина Безкоштовна медицина Здоров'я 2024

Фільтри

Фільтри

  • Магістратура
  • Магістр наук (MSc)
  • Магістр мистецтв (MA)
  • Охорона здоров'я
  • Альтернативна медицина
  • Безкоштовна медицина
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Магістратура Програми в Охорона здоров'я Альтернативна медицина Безкоштовна медицина Здоров'я

Після завершення їх ступінь бакалавра, студенти можуть вступити у професійній магістерської програми для досягнення своїх кар'єрних цілей. Цей шлях дослідження розроблений, щоб запропонувати як строгий освіту і цінний досвід роботи в області студент 'и вибір.

Що таке професійний магістр з медичних досліджень? Цей ступінь готує студентів до професії в рамках галузі охорони здоров'я. Таким чином, широкий спектр курсових, як правило, включені в навчальну програму, від занять з харчування та вправам з фізіологією і психічного здоров'я. Коли разом узяті, ці курси допоможуть створити основу розуміння для кожного студента, який вони потім можуть застосовуватися в практичних ситуаціях при роботі роботу або стажування в різних організаціях, пов'язаних зі здоров'ям. Стеження фахівців у галузі охорони здоров'я дає студентам можливість відкрити для себе свою нішу в цій області і навіть мережу для пост-дипломних можливостей кар'єрного зростання.

Можливо, найбільший перевага приймаючи цей ступінь дуже корисним вплив на інших "живе він дозволяє. З знання і досвід через цей шлях дослідження, студенти можуть перейти на є реальний вплив на здоров'я та якість життя своїх клієнтів або пацієнтів.

Кожна школа пропонує професійний магістр з медичних досліджень будуть мати різні витрати, пов'язані із зарахуванням і реєстрацією. Більш конкретна інформація про програму 'и вартості може бути визначена, звернувшись у приймальній комісії.

Професійний магістр з медичних досліджень можуть служити сходинкою до широкого спектру різних кар'єри. Одним з найбільш поширених застосувань цього ступеня є кар'єра в області гігієни праці. Випускники можуть шукати роботу в якості консультантів відділів кадрів, допомагаючи забезпечити, щоб компанії та фірми піклуються про благополуччя своїх співробітників, щоб в максимально можливій мірі.Студенти також можуть продовжити роботу в якості аудиторів ризику для здоров'я з метою виявлення та мінімізації шкідливих звичок на робочому місці. Випускники, які вирішують, що вони хотіли б займатися медициною може мати міцний фундамент знань в місце для їх медичного шкільного навчання.

Студенти, для яких професійний магістр з медичних досліджень звучить як добре підходять, рекомендується застосовувати. Наша база даних програм може допомогти вам знайти школу, яка буде найкращим чином відповідати як ваш графік і свої кар'єрні цілі. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.